Güneş’in Kızları’nın çekildiği ev nerede?

Güneş'in Kızları kime ait olduğu açıklanmayan muhteşem evde çekiliyor. Ev Beykoz'da yer alıyor

Güneş’in Kızları’nın çekildiği ev nerede?

Güneşin Kızları Kanal D’de bu yaz yayınlanmaya başlayan bir dizi. Senaristliğini Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'un yaptığı ve yönetmenliğini Sadullah Celen'in yaptığı Güneş’in Kızları Süreç Film tarafından çekiliyor.

Başrollerini Burcu Özberk, Hande Erçel, Miray Akay, Evrim Alasya, Emre Kınay, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı ile Berk Atan ve Tolga Sarıtaş’ın paylaştığı Güneş’in Kızları’nın çekildiği ev nerede? Çok merak ediliyor.

Güneş’in Kızları’nın çekildiği ev nerede?
Modern görüntüsü ve tasarımı ile dikkat çeken Güneş’in Kızları’nın çekildiği ev birçoğumuzun hayalini süsleyen evlerden biri. Çekimleri İzmir’de başlayan Güneş’in Kızları daha sonra İstanbul’a taşındı. Evin kime ait olduğu bilinmemekle beraber, Güneş’in Kızları’nın çekildiği evin Beykoz’da yer alıyor.

Güneş’in Kızları’nda neler oluyor?
3 çocuklu olan Güneş, İzmir’de kızlarıyla beraber yaşamaktadır. Öğretmenlik yapan Güneş’in yolu Haluk ile kesişir. Haluk ile beraber evlenen Güneş kızlarını da alarak İstanbul’a Haluk’un evine taşınır. Haluk’un bir de oğlu Ali vardır. Ablası Rana ve kardeşinin eşiyle beraber yaşayan Haluk, ablasının üvey oğlu olan Savaş’ı da sevmemektedir. Farklı bir karakteri olan Haluk, Güneş’in Kızları’nı oğlu Ali’den daha çok savunmaktadır. Olaylar bu şekilde gelişme gösterir.