Huzur Dolu Bir Tatilin Kapılarını Aralayan 5 Otel!

Huzur Dolu Bir Tatilin Kapılarını Aralayan 5 Otel listesini haberimiz detayından inceleyebilirsiniz

Huzur Dolu Bir Tatilin Kapılarını Aralayan 5 Otel!

Yaz geldi ve tatil mekanları, yerleri arayışlarımız başladı. Dünya ve ülke gündemi bir hayli yorucuydu. Sürekli değişen hava durumu da yaza olan özlemimizi artırdı. Emlakwebtv.com ekibi tatile gitmek isteyen ama henüz karar veremeyenler için; huzur dolu bir tatilin kapılarını aralayan 5 otel listesini çıkardı. 

İşte Huzur Dolu Bir Tatilin Kapılarını Aralayan 5 Otel!

 

Huzur Dolu Bir Tatilin Kapılarını Aralayan 5 Otel!


1. Hotel De L'Europe, Amsterdam
Amstel Nehri'nin kenarında lüks konaklama birimleriyle hizmet veren Hotel De L'Europe, Amsterdam, 5 yıldızlı ve fitness alanı, spa ve sağlıklı yaşam olanakları ve su kenarındaki terasıyla sizi huzurla buluşturuyor. Dam Meydanı 10 dakikadan kısa bir yürüme mesafesinde olan Hotel De L'Europe, Amsterdam, Kalverstraat alışveriş bölgesi yalnızca 500 metre, Rembrandtplein ise 400 metre uzaklıkta yer alıyor. 

2. Gritti Sarayı, Venedik, İtalya
Gritti Sarayı restora edildikten sonra otel olarak kullanılmaya başlanmış olan bir otel. Santa Maria delle Salute Kilisesi'nin manzarasına bakan ve içinde birbirinden eşsiz antikalar barındıran Giritti Sarayı, La Fenice Opera Binası'na sadece 5 dakika, San Marco Meydanı'na ise 500 metre uzaklıkta konumlandırılıyor.

 

 

Huzur Dolu Bir Tatilin Kapılarını Aralayan 5 Otel!


3. Conrad Rangali Island Resort, Maldivler
2 ayrı ada üzerinde konumlanan lüks Conrad Maldives Rangali Island gördüğünüz otellerden çok farklı. Villa olarak hizmet veren ve tavandan tabana ahşap pencereler ile çerçevelenmiş güzel deniz veya plaj manzaralarına sahip olan Conrad Maldives Rangali Island, Spa Retreat ve Over-Water Spa ile huzuru dinlendiriyor. 

4. Treehouse Point Otel, Seattle
Doğayı seven ve çok da kalabalık istemeyenlerin tercih ettiği Treehouse Point Otel, bir kişi tarafındna hayata geçirildi. Çocukluk hayalinin peşinden giderek tasarlanan Treehouse Point Otel, Washington ormanında ağaçların tepesinde yer alıyor. 

5. Four Seasons Bora Bora, Fransız Polinezyası
Four Seasons Bora Bora, 2012 yılında US News tarafından "dünyanın en iyi adası seçilen Point Matira'da. Lüks Bungalovlardan meydana gelen Four Seasons Bora Bora SPA alanın tam da huzur arayanlar için.