İBB sosyal tesisleri nerelerde konumlu?

İstanbul’un birçok noktasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait sosyal tesisler yer alıyor. Peki İBB sosyal tesisleri nerelerde yükseliyor?

İBB sosyal tesisleri nerelerde konumlu?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait sosyal tesisler, Arnavutköy’den Beykoz’a, Dragos’tan Zeytibburnu’na kadar geniş bir alana yayılıyor. Peki İBB sosyal tesisleri nerelerde konumlu?

İBB Arnavutköy sosyal tesisleri: Deniz manzarasına hakim bir konumda yer alan Arnavutköy tesisinde dinlenme köşesi, kafeterya gibi hizmetler sunuluyor. Arnavutköy Caddesi’de yer alan tesisin iletişim numarası ise 444 10 34.

İBB Avcılar sosyal tesisleri: Avcılar’da eski İETT Kampı’nda hayata geçirilen tesiste deniz manzaralı restoran alanı ve bahçe kafeteryası bulunuyor. Tesisin iletişim numarası 444 10 34.

İBB Beykoz Koru sosyal tesisleri: Eski Hasır Restoran’ın yerinde inşa edilen tesis, Beykoz Korusu’nun içerisinde yer alıyor. Boğaz manzaralı tesiste yeşil ve mavi bir arada sunuluyor. Tesisin iletişim numarası ise 444 10 34.

İBB Beykoz Sahil sosyal tesisleri: Denize sıfır bir konumda yer alan tesis, meşhur Hayal Kahvesi’nin yanında yer alıyor. Tesisin iletişim numarası 444 10 34.

İBB Büyükçekmece sosyal tesisleri: Büyükçekmece’de yer alan tesis, sahilde konumlanıyor.

İBB Çamlıca sosyal tesisleri: Büyük Çamlıca’da bulunan tesiste İstanbul Boğazı’nın manzarası eşliğinde keyifli anlar geçirmek mümkün. Tesisin iletişim numarası 444 10 34.

İBB Çırpıcı sosyal tesisleri: Tesisin iletişim numarası 444 10 34.

İBB Dragos sosyal tesisleri: Dragos’ta Aşağı Kordon Boyu Mahallesi’ndeki tesis, denizin yanı başında yer alıyor.

İBB Fethipaşa sosyal tesisleri: Üsküdar’ın Fethipaşa Korusu’nda yer alan tesiste restoran, kafeterya ve çay bahçeleri yer alıyor.

İBB Florya sosyal tesisleri: Yeşilköy Florya’daki tesiste; restoran, gezi parkurları, yaya yolları, yürüyüş ve spor alanları mevcut.

İBB Gözdağı sosyal tesisleri: Pendik Gözdağı’ndaki tesis, İstanbul, Adalar ve Yalova manzarasına sahip. Tesisin iletişim numarası 444 10 34.

 

İBB sosyal tesisleri nerelerde konumlu?

 

 

İstanbul’daki diğer sosyal tesisler ise şöyle;

Haliç sosyal tesisleri

İstinye sosyal tesisleri

Kasımpaşa sosyal tesisleri

Küçükçekmece sosyal tesisleri

Sultanbeyli sosyal tesisleri

Zeytinburnu sosyal tesisleri.