İstanbul'un 3 yeni tüneli ihaleye çıkıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Baltalimanı Ayazağa Tüneli, Levazım Baltalimanı Tüneli ve Ayazağa Çayırbaşı Tüneli'ni ihaleye çıkacak

İstanbul'un 3 yeni tüneli ihaleye çıkıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Baltalimanı - Ayazağa Tüneli, Levazım - Baltalimanı Tüneli ve Ayazağa - Çayırbaşı Tüneli'ni ihaleye çıkacak. İstanbul trafiğinin rahatlaması için hayata geçirilecek olan İstanbul tünel projelerinde ihaleler Ağustos ayında yapılacak. 

Baltalimanı - Ayazağa Tüneli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkarılacak olan Baltalimanı Ayazağa Tüneli'nin tünel ve bağlantı yollarının 780 günde tamamlanması planlanıyor. Tünel için ihale tarihi 16 Ağustos 2016 saat 09.30 olarak belirlendi. 

Levazım - Baltalimanı Tüneli 

İhaleye çıkarılacak olan Levazım - Baltalimanı Tüneli'nin 850 günde tamamlanması planlanıyor. Tünel için ihale tarihi 17 Ağustos 2016 saat 09.30 olarak belirlendi. 

 

İstanbul'un 3 yeni tüneli ihaleye çıkıyor

 

Ayazağa - Çayırbaşı Tüneli 

18 Ağustos 2016 saat 10.00'da ihaleye çıkacak olan Ayazağa - Çayırbaşı Tüneli'nin tünel ve bağlantı yollarının 750 günde tamamlanması planlanıyır. Tünelin ihalesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Satınalma Daire Başkanlığı İhale İşleri Müdürlüğü İhale Salonu'nda yapılacak.