İstanbul’un göl evleri!

İstanbul’da göl manzarasına sahip birçok proje bulunuyor. Haberimizde İstanbul’un göl evlerini sizler için derledik.

İstanbul’un göl evleri!

İstanbul’un göl evleri deyince aklınıza hemen doğal göller gelmesin. Kentte birçok projede yapay göl yapılarak, sakinlerin bu zevkten faydalanması sağlanıyor. Tabii doğal göl manzaralı evler de yok değil. İşte İstanbul’un göl evleri…

 

İstanbul’un göl evleri!

 

Sinpaş Köyceğiz

Sinpaş’ın Sancaktepe’deki Köyceğiz projesinde tüm evler, göl ve peyzaj manzarasına sahip. 26 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen projede, geniş peyzaj alanları ve az katlı mimari ile köy hayatı yaşatılıyor. Toplamda 291 dairenin yer aldığı projede evlerin büyüklükleri ise 67 ile 206 metrekare arasında değişiyor. Köyceğiz’in Mayıs 2016'da tamamlanması hedefleniyor.

West Blocks

Bilgili Holding tarafından Büyükçekmece Alkent Mahallesi’nde inşa edilen West Blocks projesinde daireler deniz ve göl manzaralı. West Blocks projesinde 1+1'ler 105 metrekare, 2+1 dubleksler 160 ila 177 metrekare, 3+1'ler 190 ila 206 metrekare, 5+1 loft daireler 396 metrekare olarak tasarlandı. TEM ve E-5 otoyollarını birleştiren ana arter üzerinde inşa edilen West Blocks’ta; sauna, yürüyüş alanları, tırmanma duvarı, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası, mini golf sahası, çocuk havuzu, yüzme havuzu, buhar banyosu yer alıyor.

 

İstanbul’un göl evleri!

 

Terrace Tema

Göl manzarasıyla dikkat çeken bir diğer projede, İnanlar İnşaat imzalı Terrace Tema. Halkalı Atakent’te inşa edilen proje, 30 ve 40 katlı olmak üzere 2 blokta toplam 416 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Terrace Tema’da;  açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzları, fitness center, türk hamamı, sauna, tenis kortları, koşu yolları, basketbol sahası, mini futbol sahası, streetbol alanı, farklı yaş gruplarına yönelik oyun alanları, zen bahçeleri, dikey bahçeleri, pet parkı, koru alanı, göl ve Tema Park manzaralı Café-Restaurant yer alıyor.