Karaman Ermenek Toki konutları başvuruları

Karaman Ermenek Toki konutları başvuruları 30 Haziran'da sona erecek. Başvurular Ziraat Bankası'nın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek

Karaman Ermenek Toki konutları başvuruları

Karaman Ermenek Toki konutları başvuruları 30 Haziran'da sona erecek. Başvurular Ziraat Bankası'nın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. Karaman Ermenek Toki Belediye Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Karaman Ermenek Şubesi olacaktır. 

46 adet konutun açık satışa sunulacağı Toki Karaman Ermenek Belediye Projesi'nde konut seçimi yapan alıcılara konutlar yüzde 15 peşinat bedeli için 144 ay vade, yüzde 12 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Peşinatlar ise Ziraat Bankası şubelerine yatırılarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalanacak. 

* Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.
* Konut alıcısı, Gayrimenkul’ün fiili tesliminden evvel teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir.
* Konutların teslim süresi, Sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Konutların anahtar teslimi, İdarece belirlenecek program dahilinde gerçekleştirilecektir.
* Toki Karaman Ermenek fiyatları ise konut tipleri ve alanlarına göre; 64 bin 463 TL, 90 bin 814 TL, 115 bin 424 TL ve 150 bin 758 TL olarak değişiklik göstermektedir. 
* Satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şubeleri aracılığıyla yapılacaktır. 

Firma Bilgisi: Toki