Kastamonu Taşköprü TOKİ evleri kuraları 25 Nisan'da çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından emeklilere özel yaptırılacak olan Kastamonu Taşköprü TOKİ evleri kuraları 25 Nisan'da çekilecek

Kastamonu Taşköprü TOKİ evleri kuraları 25 Nisan'da çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından emeklilere özel yaptırılacak olan Kastamonu Taşköprü TOKİ evleri kuraları 25 Nisan'da çekilecek. 2+1 nitelikli 250 adet konut için kura işlemleri Pazartesi günü saat 10:00'da Kastamonu Taşköprü Düğün Salonu'nda Taşköprü Noterliği gözetiminde gerçekleşecek. 

TOKİ Kastamonu Taşköprü emekli evleri konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar idarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde T. Halk Bankası A.Ş. Taşköprü Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklardır. Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 27 Nisan 2016 tarihinden itibaren T. Halk Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Kastamonu Taşköprü TOKİ evleri  konut alıcılarına yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat bedelleri ile 180 ay ve 240 ay vadeyle taksitlendirilecek ve peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecektir. Projede konut hakkına sahip olup sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. Ayrıca, konutta ikamet şartı aranacak ve ikamet edilmediği tespit edilirse sözleşmeleri feshedilecektir. 

TOKİ Kastamonu Taşköprü emekli evleri kuraları nerede çekilecek? 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından emeklilere özel yaptırılacak olan Kastamonu Taşköprü TOKİ evleri kuraları 25 Nisan 2016 Pazartesi günü saat 10:00'da Kastamonu Taşköprü Düğün Salonu'nda Taşköprü Noterliği gözetiminde gerçekleşecek. 

 

Firma Bilgisi: Toki