Kentsel dönüşüm, İstanbul INN'le Küçükyalı’da

Ünal İnşaat, İstanbul INN Küçükyalı Aparts ile Kentsel Dönüşüm’ün Küçükyalı’daki öncüsü oluyor

Kentsel dönüşüm, İstanbul INN'le Küçükyalı’da

2 Kasım 2012 / emlakwebtv
Anadolu Yakası’nda Lokasyonel avantajı uygun fiyatla bütünleştiren “İstanbul INN Küçükyalı Aparts” projesi; Kentsel Dönüşüm çalışmalarının yoğun olarak devam ettiği Maltepe – Bostancı aksında, her kesim ve bütçeye yönelik yatırım ve oturma amaçlı daireler sunuyor. Küçükyalı metro durağına 600 metre mesafede, yeni açılacak Optimum Alışveriş Merkezi’nin 900 metre arkasında bulunan,“İstanbul INN Küçükyalı Aparts”; dingin, sade ve abartıdan uzak mimarisi ile de dikkat çekiyor. Her dekoratif formun aynı zamanda çözümün de bir parçası haline getirildiği ve modern apartman konseptinin ilk örneklerinden olan proje, Kentsel Dönüşüm’e uygun olarak tasarlanıyor.  
 
Site, residance gibi toplu yaşam sahalarına ve Kentsel Dönüşüm’e yeni bir bakış açısı getiren ve insanların özel isteklerine uygun alanlar yaratan yaklaşımı ile de konut anlayışını kökünden değiştiren Plus ROOM, 1+1 dairelere de sonsuz metre karelik bir evde yaşama lüksü sunuyor. 1900 metrekarelik bir evin sahip olabileceği özellikleri barındıran bu mimarı yaklaşım, ihtiyaç duyulduğunda istenilen odaların evlere dahil edilmesini sağlıyor. Kullanılmayan alanlar için hiçbir ücret veya aidat ödenmeyen ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Plus ROOM’dan, kullan-öde sistemi ile yararlanılıyor.
 
Plus ROOM’un “İstanbul INN Küçükyalı Aparts”a özel çözümleri arasında; misafiri gelen ve evinde fazla odası olmayanlar için Misafir Odası, Party&Karaoke Room, çamaşır ve ütü için Laundry, Depo Alanları, Oyun Odası, Kapalı Yüzme Havuzu ve Sauna bulunuyor. Plus ROOM’da aynı zamanda kendini geliştirmek ve yenilemek isteyenlere Private Studio, Private Cinema, Private Fitness Room, Playstation Room ve acil durumlarda yardım alınabilecek, her türlü ilk yardım ünitesinin bulunduğu, ambulans desteği de verilen First – aid Room gibi özel hizmetler de veriliyor.