Kentsel dönüşüme, ‘Şeker’ gibi 30 yıl vade

Şeker Finans, Türkiye’nin önemli gündem maddeleri arasında yer alan kentsel dönüşüm için 30 yıl vadeli özel kredi imkanı sunuyor

Kentsel dönüşüme, ‘Şeker’ gibi 30 yıl vade

6 Aralık 2012 / emlakwebtv
Türkiye’de kurulan ilk konut finansmanı şirketi olan Şeker Finans, 7 Aralık tarihinde İstanbul Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleşecek ‘Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi’nin ana sponsorları arasında yer alıyor. Şeker Finans, Türkiye için dönüm noktası olacak kentsel dönüşüme özel geliştirdiği yeni kredi ürünü ile de sürece destek veriyor.

Türkiye'nin geleceğini şekillendirecek afet riski altındaki alanların kentsel dönüşümüne destek veren Şeker Finans, kentsel dönüşüm kredisi ile 30 yıla varan vade imkânı sunacak. Bakanlık desteği ile sunulan finansman kapsamında kentsel dönüşüm projesi ile evlerini yenileyecek ya da güçlendirecek olan konut sahipleri, yeniden yapılan konutunun değer artış tutarını kredilendirip, kredi taksitlerini düşük tutarlarda ödeme imkânına sahip olacak. Kredi faizinin belirli bir oranı ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ödenecek. Şeker Finans kredi koşulları için www.sekerfinans.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.