Konut kredilerinde hayat sigortası uyarısı

Fibaemeklilik Genel Müdürü Ömer Mert konut kredisi için bankalara başvuru yapan müşterilerin hayat sigortalarını diledikleri sigorta şirketlerinden alabileceğini söyledi

Konut kredilerinde hayat sigortası uyarısı

"Fibaemeklilik Genel Müdürü Ömer Mert, konut kredisi için bankalara başvurularda bulunan kişilerin hayat sigortasının bankalar tarafından gerçekleştirildiği yönündeki algısının yanlış olduğunu söyledi. Müşterilerin bankanın sunduğu poliçeyi kabul etmek zorunda olmadığı uyarısında bulunan Mert: "Müşteri kredisini hangi bankadan alırsa alsın, hayat sigortasını istediği sigorta şirketinden alabilir..." dedi

Fibaemeklilik'ten Hayat Sigortası uyarısı
Bugün gerçekleştirdiği basın toplantısı ile kamuoyunu bilgilendiren Fibaemeklilik Genel Müdürü Ömer Mert, müşterilerin Bankaların Konut kredisi dışında otomobil ve destek kredilerinde de hayat sigortası poliçesini kabul etmek zorunda olmadığını belirterek:

"Müşteri kredisini hangi bankadan alırsa alsın, hayat sigortasını istediği sigorta şirketinden alabiliyor. Müşteri kredisini hangi bankadan ve şubeden kullandıysa o bankayı kredi hayat sigortasına dain-i mürtehin olarak tanımlatabiliyor." ifadelerini kullandı.

 

Konut kredilerinde hayat sigortası uyarısı

 

En iyi fiyat Fibaemeklilik'ten
Müşterilerin kredilerini hangi bankadan alırsa alsın, hayat sigortalarını istedikleri yerden yaptırabilme haklarının bulunduğu bilgisini veren Mert, Fibaemeklilik'in önemli bir fark yaratarak Kredi Hayat ürününde sektörün en önemli fiyatını sunduğunu söyledi. Mert:

"Kredi Hayat ürünümüz ile sektörün en iyi fiyatını sunuyoruz. Üstelik dilerseniz dakikalar içerisinde zahmetsizce internet sitemizden de satın alabilirsiniz. Butik sigortacılık anlayışımızı, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ve hayatı kolaylaştıran teknolojik altyapımızı bu ürün ile bir kez daha ortaya koymak istedik" dedi.