Legoland İstanbul nerede?

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Legoland İstanbul Bayrampaşa’da bulunuyor. Esenler Otogarı’na komşu konumda bulunan Forum İstanbul Alışveriş Merkezi içinde misafirlerini bekliyor

Legoland İstanbul nerede?

Legoland İstanbul’da, Forum İstanbul AVM’de kapılarını açtı. 30 Temmuz Perşembe günü açılışı gerçekleştirilen Legoland İstanbul’un açılışına EGOLAND® Discovery Centre İstanbul Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner, Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Selamet katıldı.

Legoland İstanbul 3 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor.  3-10 yaş arası çocuklu aileler için ideal bir ortam oluşturuyor. 2 milyon Lego parçasının yer aldığı Legoland İstanbul’da 4D sinema, MINILAND bulunuyor.

Legoland Discovery Centre İstanbul’da “Krallık Macerası” ve “Merlin’in Çırağı” bölümlerinde çocuklar macera dolu bir gezi yapabilecekler, 4D sinema salonu da bulunan mekanda İstanbul’un ve dünyanın sembol yapılarının inşa edileceği “Miniland” ve Lego parçalarının yapım sırrını anlatan bir lego fabrika turu olacak. Küçük ziyaretçiler için büyük lego parçalarından oluşturulan lego çiftliği, Olivia’nın evi ile lego friends, süngerden yapılma lego parçalarının ve tırmanma alanlarının bulunduğu oyun alanı, parti odaları, kafe ve lego satış mağazası da yer alacak.

Forum İstanbul Akvaryum Giriş Ücretleri

Legoland İstanbul bilet fiyatları

LEGOLAND Discovery 37,50 TL Sea Life + Legoland 55,00 TL
LEGOLAND Discovery 30,00 TL Se Life + Legoland 45,00 TL

Legoland İstanbul nerede?

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Legoland İstanbul Bayrampaşa’da bulunuyor. Esenler Otogarı’na komşu konumda bulunan Forum İstanbul Alışveriş Merkezi içinde misafirlerini bekliyor.

AE Arma-Elektropanç LEGOLAND Dubai Projesinin İş Ortağı Oldu

Legoland İstanbul adres bilgileri: Legoland Dicovery Center Forum İstanbul Avm No.5/5 Kocatepe Mah. Paşa Cad. Bayrampaşa – İstanbul

Legoland İstanbul iletişim bilgileri
0 212 640 20 15