Oxygen, İzmir'de Soyak Siesta'da

Soyak Holding Ceo’su Emre Çamlıbel, Soyak Siesta’nın son ve en büyük etabı Soyak Siesta Oxygen’i emlakwebtv’ye anlattı

18 Aralık 2013 /emlakwebtv /Haber: Havva Babaoğlu /Kamera:Ali Budak

İzmir Karşıyaka'da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2 bin 300 konutluk mega projesi Soyak Siesta’nın son ve en büyük etabı Soyak Siesta Oxygen satışa çıktı. Biz de emlakwebtv olarak Soyak Holding Ceo’su Emre Çamlıbel’e “Oxygen nedir?” diye sorduk.

Körfez manzarası ve Oxygen temasıyla satışa sunulan Soyak Siesta Oxygen toplam 600 konuttan oluşuyor. 50 m2 1+1 daireler, 90 m2 2+1 daireler, 120 m2 3+1 daireler, 200 m2 4+2 daireler, bahçeli dubleksler, bahçe ve çatı teraslı evlerin bulunduğu projede fiyatlar 118.500 TL’den başlıyor.

Yeşil bina olarak tasarlanan ve LEED Silver sertifika adayı olan Soyak Siesta Oxygen, bu temaya uygun pek çok alana sahip. 
Soyak Siesta Oxygen’de;
Enerji ve su tasarrufu sağlayacak uygulamalar mevcut. Doğal aydınlatmayı destekleyen mimari tasarımı bulunuyor. Bisiklet park alanları, elektrikli araç sarj üniteleri bulunuyor. Isı tasarrufu sağlayan konfor camlar kullanılıyor. Yüksek, ferah manzaralı ve havadar bir site olarak tanımlanabilen Soyak SiestaOxygen, kaliteli yaşam ve spor olanakları sunuyor. Aroma terapili buhar odası, Oxygen Bar, vitamin bar, oksijen dezenfektanlı yüzme havuzları, ozon terapili jakuziler ve Spa’nın da yer aldığı projede masaj, sauna, yoga, pilates alanı ve rekreasyon alanları da bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Siesta