Sivas Gemerek Toki konutları başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilecek olan Sivas Gemerek Toki konutları başvuruları başladı

Sivas Gemerek Toki konutları başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilecek olan Sivas Gemerek Toki konutları başvuruları başladı. Proje kapsamındaki 24 adet konut, ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. 

Toki Sivas Gemerek konutları başvuruları 7 Eylül - 20 Aralık 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası A.Ş. Gemerek Şubesi tarafından kabul edilecek. 

Projede yer alan konutların fiyatları 3+1 konutlarda 108 bin 608 TL ile 147 bin 217 TL arasında, 2+1 konutlarda ise 75 bin 827 TL ile 103 bin 186 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Konut seçimi yapan alıcılar Sivas Gemerek Toki evlerinde 3+1 tipi konut için yüzde 15 peşinat 120 ay vade, 2+1 konut için yüzde 12 peşinat 180 ay vade çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubesine yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. 

Konut alıcıları, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

Konut alıcıları, gayrimenkulün fiili tesliminden evvel teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. 

Firma Bilgisi: Toki