Sur Yapı Mirage Çarşı mağazaları 29 Mayıs’ta ihaleye çıkıyor!

Sur Yapı Mirage Residence projesinin ticari bölümü olan Mirage Çarşı’da bulunan cadde mağazaları 29 Mayıs’ta ihale yolu ile satılacak

Sur Yapı Mirage Çarşı mağazaları 29 Mayıs’ta ihaleye çıkıyor!

Mirage Residence, İstanbul Avrupa Yakası’nın Güneşli semtinde Sur Yapı imzasıyla yükseliyor. Projenin tamamı 342 adet lüks rezidans daire ile 60 adet mağazadan meydana geliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı daire seçeneklerine yer verilen Sur Yapı Mirage Residence, üç blok halinde inşa ediliyor. Her bloğun alt kısmında cadde mağazaları yer alıyor.

Güneşli Mirage Residence projesinin ayrıcalıkları içerisinde; sosyal tesisler, yarı olimpik açık yüzme havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanları, koku bahçeleri, asmalı geçitler, yansıma havuzları ve daha birçok sosyal aktivite alanı mevcut.

Mirage Çarşı’da İşin En Heyecanlı Kısmı Şimdi Başlıyor!

Sur Yapı Mirage Residence projesinin ticari birimlerden oluşan Mirage Çarşı bölümünde bulunan cadde mağazalarının satışı ihale yolu ile yapılacak. Söz konusu ihale, 29 Mayıs Pazar günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek.

Açık arttırma usulüne göre yapılacak olan ihalede mağazaların fiyatı minimum 299 bin TL’den başlangıç gösterecek. Firma bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı da sunulacak.

Sur Yapı Mirage Çarşı cadde mağazaları ihalesinin yapılacağı adres : Sur Yapı Mirage Satış Ofisi karşısı, Polat İş Merkezi açık otopark çadır alanı 

Evren Mahallesi, Bahar Caddesi No:91 Metro Grosmarket Yanı -Güneşli/İstanbul

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Mirage Çarşı