Tatili Evde Geçirecekler İçin 5 Altın Öneri!

Tatili evde geçirecekler, evinizde dilediğiniz her şeyi çok daha uygun fiyata, istediğiniz şekilde yapabilirsiniz

Tatili Evde Geçirecekler İçin 5 Altın Öneri!

Yaz bitmek üzere, havalar yağışlı olmaya başladı ve hala tatile çıkmadıysanız lütfen yazımızı okumaya devam edin. Baştan belirtelim ki; üzülmeniz çok yersiz. Evinizde yapabileceğiniz birçok etkinlik var. Evde ne mi yapılır? Yemek yapılır, uyunabilir, televizyon izleyebilirsiniz, kaçırdığınız dizileri internetten takip edebilirsiniz, evcil dostunuz ile ilgilenebilirsiniz, ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla gezip tozabilirsiniz (ha tabi bunu abartmamanız gerek), çocuğunuz var ise evcilik oynamak tam da bu noktada çok tatlı bir aktivite olabiliyor. Bir de iş yorgunluğundan fırsat bulamadığınız evinizi temizleyebilir, eski eşyalarınızı yenileyebilir ve daha birçok etkinlik içinde bulunabilirsiniz.

Türkiye’yi baz alacaksak eğer; yeni yeni gelişen markalı, ultra lüks projelerden birinde yaşıyorsanız fitness merkezi, yüzme havuzu, spor alanlarını kullanabilirsiniz. Bahçeli bir eviniz var ise şişme bir havuz ile serinler, teraslı bir evde yaşıyorsanız mangal partisi düzenleyebilirsiniz. Bunların hepsi evde denenebilecek uyarılar. Şaka yapmıyoruz! Yüzde 100 güvenli olan bu her bir önerimize kulak verin.

İşte Tatili Evde Geçirecekler İçin 5 Altın Öneri!

1.Bowling

Tatili Evde Geçirecekler İçin 5 Altın Öneri!


Paranız yok, dışarı çıkacak mecaliniz yok, arkadaşlarınızın hepsi tatilde, tek başınıza İstanbul’da kaldınız değil mi? Sizi anlıyoruz ve çözüm üretiyoruz. Bowling oynamak zaman geçirmek için çok güzel bir yöntem. Evde bowling nasıl mı oynanacak? Öncelikle pet şişelere su dolduruyoruz. Minik bir topu alıyoruz. Evdeki kilimleri ve halıları topluyoruz. Koltuk ve kanepeleri duvara iyice bir dayıyoruz. Ve işte size bowling alanı! Doya doya oynayın.

 

2.Su Savaşı

Tatili Evde Geçirecekler İçin 5 Altın Öneri!


Sizi duyar gibiyiz. Su faturaları cidden çok can yakıyor fakat güneş kadar değil. Değil mi? O zaman alın minik balonları. Hani şu 1 milyoncular var ya, heh işte oralarda satılan o rengarenk minicik balonlara su doldurup, kapatın ağzını sıkıca. Çocukken yapardık hatırladınız mı? Bunu tek farkla yapacağız ve komşularımıza, yoldan geçenlerin kafalarını atmayacağız. Yani atabilirsiniz de tabi ama bizden duymuş olmayın. Mesuliyet kabul etmeyiz. Her neyse… Kardeşinizle, eşinizle, sevdiceğinizle, köpeğinizle güzelce evinizde serinleyebilirsiniz. Ev batacaktır mutlaka ama önemi yok, evi temizlerken de efor sarf edip, can sıkıntınızı geçirmiş olacaksınız. 1 taşla 2 kuş.

 

3.Açık Hava Sineması

Tatili Evde Geçirecekler İçin 5 Altın Öneri!


Ah şu herkesin hayranlık duyduğu bahçeli eviniz var değil mi? Şanslısınız. Bahçenize bir projektör ile açık hava sinema günlerine “merhaba” diyebilirsiniz. Çereziniz, içkiniz, sizin gibi evde pineklemek zorunda olan dostlarınız, ailenizle beraber muhteşem yaz geceleri geçirmeniz de yüzde 100 garanti.

 

4.Mangal Partisi

Tatili Evde Geçirecekler İçin 5 Altın Öneri!


Küçük ya da büyük, hiç fark etmez. Teraslı bir eviniz varsa siz de o şanslı insanlardansınız. Marketten biraz yeşillik, içecek, abur cubur topladığınız gibi kendinizi eve atabilirsiniz. Mangalınıza biraz çıra, biraz kömür eklediniz mi kısacık kestirme yoldan, fön makinesiyle beraber ateşi tutuşturup istediğinizi hazırlayabilirsiniz. Fonda da bir müzik olsun ama!

 

5.Pizza Yapın

Tatili Evde Geçirecekler İçin 5 Altın Öneri!


Kalabalık arkadaş gruplarının vazgeçilmez tadı; pizza! Bütün gün evdesiniz ve arkadaşlarınızı eve davet edeceksiniz. 1 haftalık pizza yapım atölyesine gidin. Lütfen gidin, çok eğleneceksiniz. Öğrendiniz değil mi? Biz de öyle tahmin etmiştik. Tüm malzemeleri alın ve kulaklıkları takın. Eğlenceli, güzel şarkılarla kişiye özel pizzaları yapın. Çekinmeyin yapın, dostlarınız çok sevinecek. Bizi de düşünürsünüz diye ümit ediyor, akşam yatıya geliyoruz.