TEB'de konut kredi faizi yüzde 0.85'e düştü

Türkiye Ekonomi Bankası, 'Yaza Veda, Yeni Eve Merhaba' kampanyası ile, konut kredi faizlerini yüzde 0.85'e düşürdüğünü açıkladı

TEB'de konut kredi faizi yüzde 0.85'e düştü

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), 'Yaza Veda, Yeni Eve Merhaba' sloganiyla yeni bir konut kredi faizi uygulamasına geçtiğini duyurdu. Kampanya kapsamında TEB, konut kredi faizlerini yüzde 0.85'e kadar düşürdü. 

TEB'in kampanyası, konut kredilerini 36 ay vade için yüzde 0.85'e, 120 ay vade içinse yüzde 0.87'ye indirdiğini açıkladı. Uygulama ile birlikte TEB, en uygun konut kredi fiyatlaması yapan banka haline geldi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, kampanya ile tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturulabildiğinin altını çizerek: 'Teb olarak bizim için önemli olan müşterinin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek.'dedi. 

Mendi, kampanya ile kredi talebinin sonuçlanma süresiyle ilgili de atılım yaptıklarını belirterek: 'Maaşlı çalışan müşterilerimize özel olarak gerekli evrakları tamamlamaları durumunda 3 saat içinde kredi sonucunu verebiliyoruz.' dedi.