Toki Batman Kuyubaşı 2. Etap son başvuru tarihi!

Toki Batman Kuyubaşı 2. Etap açık satışa sunulacak 1 adet konut için son başvuru tarihi 31 Mart 2016...

Toki Batman Kuyubaşı 2. Etap son başvuru tarihi!

Toki Batman Kuyubaşı 2. Etap açık satışa sunulacak 1 adet konut için son başvuru tarihi 31 Mart 2016... Batman Kuyubaşı 2. Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konut, ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. 

Açık satış yöntemi ile satışı yapılacak olan konutun başvuruları 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. Konut için başvurular ise Ziraat Bankası'nın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. Batman Kuyubaşı 2. Etap Toki Konutları'nın satış işlemleri ise Ziraat Bankasu Kuyubaşı Şubesi tarafından yürütülecek. 

Toki başvuruları nasıl yapılır? 

Toki Batman Kuyubaşı konutları başvuruları satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

3+1 tipinde büyüklüğü 112 metrekare olan 1 adet konutun satış fiyatı 128 bin 957 TL olarak belirlendi. Konut alıcısı, yüzde 10 peşinat ile 180 ay vade ile ayda 643 TL taksitle konut sahibi olabilecek. Toki Batman Kuyubaşı konutlarında ödenecek olan yüzde 10 peşinat oranı 12 bin 859 liraya denk geliyor. 

Proje kapsamındaki konutlar teslimli olarak satışa sunulmaktadır. Konut alıcısı sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkına ve gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde sözleşmeden dönme hakkına sahip olacak.  Toki Batman Kuyubağı 1. Etap satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacak.