Toki Bilecik Osmaneli başvuruları bugün başladı!

Bilecik Osmaneli 192 adet toplu konut uygulaması kapsamındaki 1 adet standart konutun açık satışa sunulacağı Toki Bilecik Osmaneli başvuruları bugün başladı

Toki Bilecik Osmaneli başvuruları bugün başladı!

Bilecik Osmaneli 192 adet toplu konut uygulaması kapsamındaki 1 adet standart konutun açık satışa sunulacağı Toki Bilecik Osmaneli başvuruları bugün başladı. 23 Şubat-31 Mart 2016 tarihleri arasında başvuruların kabul edileceği proje için başvurular Ziraat Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

1 adet konutun sahibi olacak olan konut alıcısı, yüzde 15 peşinat ile 144 ay vade, alternatifi çerçevesinde peşinatını ilgili banka şubelerine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacak. 3+1 tipinde büyüklüğü 106 metrekare olan 1 adet konutun bulunduğu Toki Bilecik Osmaneli fiyatları 107 bin 802 TL olarak belirlendi. Konut alıcısı 16 bin 170 TL peşinat ödeyerek 144 ay vade ayda 636 TL taksitle konut sahibi olabilecek. 

Bilecik Osmaneli Toki satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

31 Mart 2016 tarihine kadar başvuruları devam edecek olan Bilecik Osmaneli Toki Konutları'nda konut alıcıları sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde gerekçe göstermeksizin cayma hakkına sahip olacak. Aynı zamanda gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahip olacak. 

Proje kapsamındaki 1 adet konut için, Bilecik nüfusuna kayıtlı olma, Bilecik İlinde ikamet ediyor olma, bağımsız tapusunun bulunmaması, daha önce Toki'den konut satın almamış ve kredi kullanmamış olması, bir hane halkı adına yalnızca bir kişinin başvuru yapması şartları kaldırılmıştır. Toki Bilecik Osmaneli başvuruları 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek.