TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar fiyatları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilen TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar fiyatları 186 bin 316 TL'den başlangıç gösteriyor

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar fiyatları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilen TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar fiyatları 186 bin 316 TL'den başlangıç gösteriyor. 

Ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak olan Eskişehir Odunpazarı Karapınar TOKİ konutlarındaki 2 adet konutun satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek. 30 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek olan başvurular ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar fiyatları 186 bin 316 TL ile 188 bin 222 TL arasında değişiklik gösteriyor. Konut seçimi yapan alıcılar yüzde 10 peşinat 96 ay vade, yüzde 15 peşinat 108 ay vade ve yüzde 25 peşinat 120 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak, gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Projede konut satın almak isteyenler için “Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları kaldırılmıştır

 

Firma Bilgisi: Toki