Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi son başvuru tarihi

Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi son başvuru tarihi 31 Mart 2016 olarak belirlendi. Proje için başvurular ise 1 Mart'ta başlayacak

Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi son başvuru tarihi

Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi son başvuru tarihi 31 Mart 2016 olarak belirlendi. Proje için başvurular ise 1 Mart'ta başlayacak. 127 adet konutun açık satışa sunulacağı Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi projesinde başvurular Halk Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi fiyatları ise 85 bin 46 TL ile 94 bin 882 TL arasında değişiyor. Peşinat olarak minimum 7 bin TL ödenen projede 325 TL aylık taksit ile konut sahibi olunabiliyor. Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki Konutları'nda yüzde 12 peşinat ile 180 ay ya da 240 ay vade avantajı sunuluyor. 

Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

127 adet konutun alt gelir grubu projesi kapsamında satışa çıkarılacağı Toki Mardin Nur Mahallesi'nde konut alıcıları sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkına ve konutun fiili tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönma hakkına sahip olacak. 

Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki başvuru şartları

* T.C. vatandaşı olması, 
* Mardin il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor ve il nüfusuna kayıtlı olması (Şehir aileleri, terör, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri kategorisinden başvuracakları en az 3 yıl ikamet ediyor olması ve nüfusa kayıtlı olması gerekmektedir)
* Toki'den konut almamış olması, başvuru sahibinin kendisinin, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerinde tapuda kayıtlı bağımsız gayrimenkul olmaması ve Toki'den kredi kullanmamış olması,
* Başvuru tarihi itibari ile 25 yaşını doldurmuş olması, (eşi vefat etmiş dul bayanlarda yaş şartı aranmıyor)
* Aylık hane gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olması,
* Bir hane halkı adına kişinin kendisi, eş, ve velayeti altındaki çocuklar adına yalnız bir adet başvuru yapılabilir.