Toki Samsun Merkez Gazi 1. Etap başvuruları bugün başladı

1 adet konutun ön şartsız kurasız açık satışa sunulacağı Toki Samsun Merkez Gazi 1. Etap başvuruları bugün başladı

Toki Samsun Merkez Gazi 1. Etap başvuruları bugün başladı

1 adet konutun ön şartsız kurasız açık satışa sunulacağı Toki Samsun Merkez Gazi 1. Etap başvuruları bugün başladı . Ziraat Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek olan başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. Konut seçimi yapan alıcılar yüzde 10 epşinat 120 ay vade, yüzde 15 peşinat 144 ay vade, yüzde 20 peşinat 180 ay vade alternatifleri ile peşinatlarını yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Toki Samsun Merkez Gazi 1. Etap satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

Toki Samsun Merkez Gazi 1. Etap Konutları'nda satış işlemleri Ziraat Bankası Samsun Merkez Şubesi tarafından yürütülecek. 3+1 tipinde büyüklüğü 132 metrekare olan 1 adet konut için satış fiyatı en düşük 153 bin 421 TL olarak belirlendi. Konut alıcıları yüzde 10 peşinat için 15 bin 342 TL, yüzde 15 peşinat için 23 bin 13 TL, yüzde 20 peşinat için ise 30 bin 684 TL ödeme yapacak. 

Konut alıcısı, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkına aynı zamanda gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içerisinde sözleşmeden dönme hakkına sahio olacaktır. Aynı zamanda Toki Samsun Merkez Gazi 1. Etap başvurularında, konut satın almak için başvuranlarda, Samsun il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, il nüfusuna kayıtlı olması, Toki'den daha önce ev satın almamış ve kredi kullanmamış olması, hane halkı adına 1 kişinin yalnızca 1 adet başvuru yapması şartları kaldırılmıştır. 

Firma Bilgisi: Toki