Toki Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi tarafından hayata geçirilen Toki Şanlıurfa Viranşehir konutları kapsamında bulunan 13 adet konut için başvurular başladı

Toki Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi tarafından hayata geçirilen Toki Şanlıurfa Viranşehir konutları kapsamında bulunan 13 adet konut için başvurular başladı. 

Şanlıurfa Viranşehir Toki Evleri satış işlemleri T. Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülecek ve temerküz şube Viranşehir Şubesi olacaktır. Açık satış yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek olan konutlar için başvurular 12 Haziran - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında kabul edilecek. 

Konut seçimi yapan alıcılar yüzde 10 peşinat 180 ay vade veya 7 bin TL peşinat 216 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

13 adet konutun satışa sunulacağı Toki Şanlıurfa Viranşehir Konutları fiyatları en düşük 148 bin 716 TL, en yüksek 183 bin 259 TL olarak belirlendi. 

Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile bunların Dul ve Yetimlerinde; Konutlar yüzde 10 peşin 240 ay vadeli sabit taksit ödemeli ve taksit başlangıçları teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlayacak şekilde satılacak. 

Firma Bilgisi: Toki