Toki Şanlıurfa Viranşehir başvuruları

Toki Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 2 Mart 2016 tarihinde başlıyor. Şanlıurfa Viranşehir Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 134 konuttan 37 adeti şartsız, kurasız açık satışa sunulacak

Toki Şanlıurfa Viranşehir başvuruları

Toki Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 2 Mart 2016 tarihinde başlıyor. Şanlıurfa Viranşehir Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 134 konuttan 37 adeti şartsız, kurasız açık satışa sunulacak. Başvurular Halk Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.

Şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile bunların dul ve yetimlerinde, konutlar yüzde 10 peşin 240 ay vadeli sabit taksit ve taksit başlangıçları teslim tarihini takip eden ay başlayacak. Şanlıurfa Viranşehir Toki konutları fiyatları 149 bin 483 TL ile 183 bin 259 TL arasında değişiyor. 

Toki Şanlıurfa Viranşehir satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Konut seçimi yapan alıcılar yüzde 25 peşinat 144 ay vade, yüzde 10 peşinat 180 ay vade ya da 7 bin TL peşinat 216 ay vade alternatiflerinden yararlanabilecek. Aynı zamanda konut alıcılarının sözleşme kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeden cayma hakları olacak. 

Toki Şanlıurfa Viranşehir Konutları'nda teslim süresi sözleşme tarihinden itibaren 36 ay olarak belirlendi. Projede satış işlemleri Halk Bankası aracılığı ile yapılacaktır. Toki Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. Projedeki 37 adet konut, şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak.