Toki Sivas Gemerek son başvuru tarihi

Sivas Gemerek Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 15 adet konut için başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek

Toki Sivas Gemerek son başvuru tarihi

Sivas Gemerek Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 15 adet konut için başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. Projede satış işlemleri Ziraat Bankası Gemerek Şubesi tarafından yürütülecek. Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleşecek olan konut başvuruları Ziraat Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

3+1 tipinde 15 adet alanları 92 metrekare olan Toki Sivas Gemerek Konutları fiyatları 147 bin 217 TL ile 108 bin 608 TL arasında değişiyor. Projede yüzde 15 peşinat ile 120 ay vade çerçevesinde konut sahibi olunabiliyor. 

Toki Sivas Gemerek satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Konut sahibi olacaklar, sözleşme kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahip olacak. Ayrıca Gayrimenkul'ün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahip olacak. 

Konut alıcılarının T.C. vatandaşı olması gerekmektedir. Satış aşamasında, bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına bir adet başvuru yapılabilir. Projede, konut alıcısının, kendisine, eşine veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı herhangi bir bağımsız konut bulunmama ve daha önce Toki'den alınmış bir gayrimenkul sahibi olmama şartları kaldırılmıştır. 

Toki Sivas Gemerek kapsamındaki 15 adet konut, ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacaktır. Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleştirilecek olan konutları için başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek.