TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları 30 Haziran'da sona erecek

Trabzon Zağnos Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilen toplam 73 konut için başvurular 30 Haziran'da sona erecek

TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları 30 Haziran'da sona erecek

Trabzon Zağnos Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilen toplam 73 konut için başvurular 30 Haziran'da sona erecek. 10 adet 2+1 konut, 56 adet 4+1 konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. 

Trabzon Zağnos projesinde konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Tranzon Merkez Şubesi olacaktır. 15 Mart tarihinde başlayan TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları 30 Haziran'da sona erecek. 

Projede borç bakiyesi, tercih edilen peşinat miktarına göre 120, 156 veya 180 ay boyunca aylık taksitler halinde ödenecek. İLk taksit ödemesi sözleşme imzalama tarihini takip eden bir sonraki ay olup, ilk 6 aylık dönemsel artış Temmuz 2016 tarihinden itibaren başlatılacaktır. 

Konut alıcısı, Trabzon Zağnos TOKİ konutlarında sözleşme kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Ayrıca gayrimenkul fiili tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yapılacaktır. 

Firma Bilgisi: Toki