Toki Trabzon Zağnos başvuruları bugün başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca üretilen Toki Trabzon Zağnos Konutları kapsamındaki 73 konut için başvuruları bugün başladı

Toki Trabzon Zağnos başvuruları bugün başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca üretilen Toki Trabzon Zağnos Konutları kapsamındaki 73 konut için başvuruları bugün başladı. Proje kapsamında 10 adet 1+1 konut, 7 adet 2+1 konut, 56 adet 4+1 konut, ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. 

Trabzon Zağnos Toki Konutları satış işlemleri Türkiye Halk Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Trabzon Merkez Şubesi olacaktır. Satışı gerçekleştirilecek konutların başvurular 15 Mart - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında ilgili bankaların tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içinde, gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip olacak. Aynı zamanda Toki Trabzon Zağnos Konutları alıcıları, gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde gerekçe göstermeksizin sözleşmeden dönme hakkına sahip olacak. 

Konutlar teslimli olarak satışa sunulacaktır. Satış işlemleri ise Türkiye Halk Bankası aracılığı ile yapılacaktır. Satışı yapılacak olan Toki Trabzon Zağnos fiyatları 107 bin 106 TL ile 365 bin 672 TL arasında değişiklik gösteriyor. Konut alıcılarına konutlar, yüzde 10 peşinat için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat için 156 ay vade, yüzde 25 peşinat için ise 120 ay vade ile taksitlendirilecek. Bugün başlayan başvuru işlemleri 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. 

Firma Bilgisi: Toki