TOKİ Zonguldak ihalesinde en yüksek teklif Mustafa Ekşi İnşaat'tan

Zonguldak Merkez İlçesi TTK Üzülmez Lojmanları Kentsel Dönüşüm projesi ihalesinde en yüksek teklifi 111 milyon 865 bin TL ile Mustafa Ekşi İnşaat verdi

TOKİ Zonguldak ihalesinde en yüksek teklif Mustafa Ekşi İnşaat'tan

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı-TOKİ tarafından gerçekleştirilen Zonguldak Merkez'deki, Türk Taşkömürü Kurumu Üzülmez Lojmanları'nın Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi'ne ilişkin ihalenin ilk oturumu önceki gün yapıldı. Oturumda en yüksek teklifi 111 milyon 865 bin TL ile Mustafa Ekşi inşaat verdi. 

TOKİ Zonguldak Üzülmez ihalesine 5 firma katıldı
TOKİ tarafından gerçekleştirilen ihaleye 5 firmanın katıldığı ve firmaların birbirine yakın teklifler sunduğu dikkat çekti. En yüksek teklifi veren Mustafa Ekşi İnşaat'ın dışında ihaleye katılım gösteren ve teklif sunan firmalar şu şekilde belirlendi:

- Dağ Yapı-Özoğlu İş Ortaklığı'nın teklifi 111 milyon 744 bin TL oldu
- Akay İnşaat 11 milyon 250 bin TL teklif etti.
- Çakır İnşaat'ın teklifi ise 109 milyon 900 bin TL düzeyinde...
- İhalede en düşük teklif Ederay İnşaat-Osman Acar İş Ortaklığı'ndan geldi. Ortaklığın teklifi ise 97 milyon 728 bin TL oldu. 

Zonguldak Üzülmez TTK Kentsel Dönüşüm projesi
Toplamda 766 dairenin yer alacağı proje kapsamında zemin +3, 4 ve 5 katlı binalar inşa edilecek. Binaların 69 adedi 1+1, 453 adedi 2+1 ve 244 adedi ise 3+1 tipinde olacak. İşin 650 gün içinde bitirilmesi planlanıyor.