TOKİ'den Osmaniye Yeşilyurt'ta 1 adet satılık daire

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilen Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap Toki Evleri kapsamında üretilen 1 adet konut için başvurular 29 Mayıs'ta başlıyor

TOKİ'den Osmaniye Yeşilyurt'ta 1 adet satılık daire

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilen Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap Toki Evleri kapsamında üretilen 1 adet konut için başvurular 29 Mayıs'ta başlıyor. 

Kurasız, başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak olan Toki Osmaniye Yeşilyurt 2. etap projesinde satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülecek ve temerküz şube Osmaniye şubesi olacak. Konut başvuruları 29 Mayıs - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap Toki Evleri fiyatları 127 bin 620 TL olarak belirlendi. Konut alıcıları yüzde 10 peşinat 96 ay vade, yüzde 15 peşinat 108 ay vade ve yüzde 25 peşinat 120 ay vade alternatiglerinden birini seçerek gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Teslimli olarak satışa sunulan konutlardan, konut alıcıları sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeden ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahip olacak. 

Firma Bilgisi: Toki