Türk Hava Kurumu'ndan satılık gayrimenkuller

Türk Hava Kurumu, Türkiye'nin 3 ilinde bulunan 5 gayrimenkulünü kapalı teklif usulü ile ihaleye çıkaracak

Türk Hava Kurumu'ndan satılık gayrimenkuller

Türk Hava Kurumu, Türkiye'nin 3 ilinde bulunan 5 gayrimenkulünü kapalı teklif usulü ile ihaleye çıkaracak. Türk Hava Kurumu, kendisine ait olan Ankara, Osmaniye ve Trabzon'da bulunan 5 adet arsasını satışa çıkarıyor. 

Türk Hava Kurumu, Ankara Çankaya Kocatepe Mahallesi Mithatpaşa Caddesi'nde yer alan Birlik İşhanı'ndaki 7, 18 ve 19 numaralı büroları satışa çıkarıyor. İhale ise 19 Eylül 2016 saat 11:00, 14:00 ve 15:30'da gerçekleşecek. 

Osmaniye'de satışa çıkarılan gayrimenkul Kadirli İlçesi Pazar Mahallesi Değirmen Caddesi 126. Sokak No: 12 adresinde yer alıyor. Osmaniye'deki gayrimenkul bahçeli kagir ev olarak belirlendi. İhalesi 27 Eylül Salı günü saat 11.30'da gerçekleşecek.

Trabzon'da yer alan gayrimenkul ise Türk Hava Kurumu Trabzon İşhanı Binası. Ortahisar Kemerkaya Mahallesi Halkevi Sokak No: 4 adresindeki işhanı 21 Eylül 2016 saat 11:30'da ihaleye çıkacak. 

Türk Hava Kurumu gayrimenkul ihalesine katılacaklardan istenenler

İhaleye katılacaklar şartnamelere göre hazırlayacakları kapalı zarf teklif mektuplarını, ihale gün ve saatlerine kadar Trabzon'daki gayrimenkul için Türk Hava Kurumu Trabzon Şube Başkanlığı’na, Osmaniye'deki gayrimenkul için Türk Hava Kurumu Kadirli Şube Başkanlığı’na, Ankara'dakiler için Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı'na teslim etmeleri gerekiyor.