Urla'dan Ev Alan Ünlüler!

Cristiano Ronaldo'dan sonra Brad Pitt ve Angelina Jolie de Urla'dan ev alan ünlüler kervanına katıldı. İşte karşınızda Urla ve Urla'da inşa edilen konut projeleri

Urla'dan Ev Alan Ünlüler!

Urla'dan ev alan ünlülerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Peki nedir Urla'yı bu kadar ilgi çekici yapan? Hep beraber bakıyoruz.

İzmir'e bağlı bir ilçe olan Urla yüzölçümü 739 kilometrekaredir. Urla, Doğusunda Güzelbahçe ve Seferihisar; batısında Çeşme; kuzeybatısında Karaburun; kuzeyinde ve güneyinde Ege Denizi ile komşudur. Kent, Antikçağ’da özellikle zeytinyağı üretimiyle önemli bir ticaret merkezi olmuştur.

1071 Malazgirt Savaşından sonra Anadolu'ya daha sistemli bir şekilde yerleşmeye başlayan Türkler, Urla'ya  1080'li yıllarda Çaka Bey ile beraber geçmiştir. 

Urla'dan Ev Alan Ünlüler!

 

Urla'dan Ev Alan Ünlüler!


1.Brad Pitt ve Angelina Jolie
10 bin metrekarelik bir araziye sahip olan villada 7 yatak odası, 2 oturma odası, özel havuz ve spor salonu bulunuyor. Ünlü çiftin 2016 yaz tatilini, yeni aldıkları villada geçirmeleri bekleniyor. 

 

 

Urla'dan Ev Alan Ünlüler!


2.Cristiano Ronaldo
Ronaldo’nun da yine Urla’da fotoğraflarına bakarak bir villa satın aldığı iddia edildi. Ronaldo’nun 12 dönümlük alanda, 2 havuzlu malikane için 3.2 milyon euro ödediği öne sürüldü. Urla adaları manzaralı villaya Ronaldo’nun yaz tatillerinde geleceği belirtilirken, villanın yeri açıklanmadı.

 

Urla Konut Projeleri!

Urla'dan Ev Alan Ünlüler!


1.Sefaköy Villaları
Hak İnşaat projesi olan Sefaköy Villaları 170 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. 6+1 villalardan meydana gelen Sefaköy Villaları'nda toplam 7 adet villa bulunuyor. Sefaköy Villaları büyüklükleri 450 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor. Yenice Mahallesinde yükselen Sefaköy Villaları'nın 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Sefaköy Villaları otoyol gişelerine sadece 1 dakika uzaklıkta yer alıyor.

 

2.N Loft

Urla'dan Ev Alan Ünlüler!


Bi-Tez İnşaat tarafından hayata geçirilen N Loft projesinde 44 adet daire bulunuyor. N Loft Evleri büyüklükleri 120 metrekare ile 225 metrekare arasında değişiyor. N Loft Urla projesi 5 bin 512 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. N Loft'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. N Loft 6 blok şeklinde tasarlanıyor. Projede bahçe katı ve dubleks daireler de yer alıyor.

 

3.Doğapark Villaları

Urla'dan Ev Alan Ünlüler!


66 bin metrekare arsa alanı üzerinde toplam 46 adet villanın bulunduğu Doğapark Villaları RTA Akay İnşaat projesi olup, 240 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Hemen teslim edilen Doğapark Villaları sahile 5 dakika mesafede yükseliyor. Doğapark Villaları'nda hobi bahçelerinin yanı sıra zengin sosyal donatı imkanları da bulunuyor.

 

4.Megapol Urla Evleri

Urla'dan Ev Alan Ünlüler!


Megapol Urla İzmir’de Megapol Group tarafından 11 bin 791 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Megapol Urla’da 190 adet villa yer alıyor. Megapol Urla satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Megapol Urla satılık daire büyüklükleri 162 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor.