Üsküdar'da icralık apartman!

Üsküdar'da bir apartman icradan satılacak. İşte detaylar.

Üsküdar'da icralık apartman!

İstanbul Anadolu Sulh Mahkemesi, Üsküdar'da yer alan apartmanı icradan satacak. Apartmanın satış bedeli 3 milyon 550 bin lira. 

Konu ile ilgili açıklama şöyle: 

T.C. İSTANBUL ANADOLU (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : İstanbul il, Üsküdar ilçesi, Salacak Mahallesi, Salacak iskele Arkası Sokağı üzerinde kain 20 pafta, 353 ada, 40 parsel sayılı 771,95 m2 miktarlı arsada kurulmuş olan 9 sokak kapı no'lu kat mülkiyetli bahçeli betonarme karkas apartmanda 28/100 arsa paylı zemin kat (1) no'lu dairenin tamamıdır. Ana bina Bodrum + Zemin+ 2 Normal kattan ibaret 4 katlı, bahçeli betonarme karkas apartman olup dış cephesi kısmen taraklı mozaik sıvalı ve ahşap kaplamalı boyalı, üzeri ahşap oturtma çatı üstü kiremit kaplı ve parsel etrafı duvar üzeri demir parmaklık ile muhafazalıdır. Binaya bahçe içinden 3 basamak çıkılarak zemin kattan ahşap doğramalı kapıdan girilmekte olup katlar arası mermer basamaklı, demir korkuluklu ve ahşap küpeşteli merpenleri vardır. Bina deniz cephesinde zemin kat ve bahçe cephesinde ise 1. kattan sonra 1.00 m. kadar çıkmalıdır. Bodrum katta kapıcı ve kalorifer dairesi, zemin ve normal katlarda mesken olarak birer daire olup elektrik, su ve doğal gaz merkezi sistem kalorifer tesisatı mevcuttur. 28/100 arsa paylı zemin kat (1) no'lu daire; Dairede giriş holü, koridor, mutfak, banyo, WC, salon ve biri banyolu üç oda olup brüt 190 m2 miktarlıdır. Giriş holü zemini mermer, duvarları ahşap kaplamalı, koridor ve mutfak zeminleri mermer, duvarları boyalı olup üzeri mermer kaplı mutfak tezgahı ve mutfak dolapları vardır. Normal banyo zemini mermer, duvarları fayans ile kaplı olup duşa kabinli küvet, klozet, lavabo vardır. Yatak odası banyo ile WG zeminleri seramik, duvarları fayans kaplı olup banyoda duş teknesi, klozet, lavabo, WC'de alaturka tuvalet taşı ve lavabo vardır. Salon ve odaların zeminleri üzeri cilalı ahşap parke, duvarları boyalı, dairenin tavanları kartonpiyerli olup salonda şömine vardır. Dairenin kapıları üzeri meşe kaplamalı ahşap, pencereleri PVC ve ahşap doğramalı olup üzeri demir parmaklık ile muhafazalıdır. Salon ve oda önünde zeminleri seramik kaplı, etrafı duvar korkuluklu balkonları vardır. Dairede elektrik, su ve merkezi sistem doğal gaz kalorifer tesisatı mevcut olup panoramik Boğaziçi ve Marmara Denizi manzaralıdır.
Adresi: İstanbul il, Üsküdar ilçesi, Salacak Mahallesi, Salacak iskele Arkası Sokağı, No:9,zemin kat (1) no'lu daire

Yüzölçümü: 190 m2

Arsa Payı: 28/100

İmar Durumu: Üsküdar İlçesi, Salacak Mahallesi, 20 pafta, 353 ada, 40 parsel sayılı yer 09.06.2006 T.T.'li 
1/1000 ölçekli Üsküdar Merkez Bölgesi Uygulama imar Planında; Restore edilerek aynen korunacak yapılar alanında kalmakta olup İstanbul VI No'lu K.V.K. Bölge Kurul kararına göre uygulama yapılacaktır denilmekte olduğu anlaşılmıştır.

Kıymeti :3.550.000,00 TL

KDV Oranı :  % 18

Kaydındaki Şerhler: Korunması gerekli kültür varlığı şerhi vardır. Tamamının intifa hakkı Zübeyra AKAY'A aittir

şerhi vardır. Tapu kaydındaki gibidir.

1.Satış Günü :   07/06/2016 günü      10:20 -10:30  arası
2.Satış Günü :    04/07/2016 günü      10:20 -10:30  arası
Satış Yeri :  ANADOLU ADALET SARAYI MEZAT SALONU