Yaz'ın Öyküsü nerede çekiliyor?

Kanal D'de yayınlanan Yaz'ın Öyküsü Beykoz'da çekimlerine devam ediyor

Yaz'ın Öyküsü nerede çekiliyor?

Yaz’ın Öyküsü Kanal D’nin sevilerek takip edilen yaz dizilerinden. Yapımcısı Ayşe Durmaz olan Yaz’ın Öyküsü yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın yapıyor. Yaz’ın Öyküsü oyuncuları arasında Vildan Atasever (Umut), Tansel Öngel (Mert), Ece Çeşmioğlu (Yaz), Çağdaş Onur Öztürk (Tunç), Tuğçe Açıkgöz (Ekim), Tarık Ündüz (Ferhat), Deniz Gürzumar (Caner), Batuhan Ekşi (Ege), Ayşegül İşsever (Nevra), Zühtü Erkan (Doğu), İncilay Şahin (Saniye), Zehra Daştan (Armağan), Elit Çam (Selin), Zeynep Kaçar (Peri), Burcu Ergenekon (Türkan) ve Gönül Ülkü (Parla) yer alıyor.

Yaz’ın Öyküsü nerede çekiliyor? Sorusu en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Yaz’ın Öyküsü’nün son bölümünde Umut’un evi satılacak ve kendisine yeni bir ev alınacak. Diziler kadar çekilen yerler, evler de merak ediliyor. Peki Yaz’ın Öyküsü hangi evde çekiliyor? Yurt olarak kullanılan mekan Arıca Yetiştirme Yurdu olarak geçse de böyle bir yer yok. Yaz’ın Öyküsü’nde ev olarak kullanılan yerin ise nerede olduğu henüz netlik kazanmadı. Dizi Beykoz’da çekiliyor.

Yaz’ın Öyküsü’nde neler oluyor?
Hikaye Umut ile Mert’in birlikte olması ile başlıyor. Hamile kalan Umut çocuğunu tek başına doğurmak zorunda kalıyor ve Mert’in babasının hastanesinde doğumu gerçekleşen Umut’a bebeğin doğumda öldüğü söyleniyor. Fakat gerçek bu değil. Gerçek şu ki; Yaz yani Umut’un kızı bir yetiştirme yurdunu yerleştiriliyor. Daha sonra bir şekilde ortaya çıkan bu gerçeğin peşini bırakmayan Umut, Yaz’ı buluyor ve evine götürmeye ikna ediyor. Olaylar da bu yönde devam ediyor.