Yozgat Merkez Eskipazar Toki başvuruları bugün başladı

1 adet konutun açık satış usulü satışa sunulacağı Yozgat Merkez Eskipazar Toki başvuruları bugün başladı

Yozgat Merkez Eskipazar Toki başvuruları bugün başladı

1 adet konutun açık satış usulü satışa sunulacağı Yozgat Merkez Eskipazar Toki başvuruları bugün başladı. Ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre satışa sunulacak olan konutlarda başvuru süresi 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. Toki Yozgat Merkez Eskipazar konutlarında satış işlemleri Halk Bankası Yozgat Şubesi tarafından yürütülecek. Konutların başvuruları ise Halk Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Yozgat Merkez Eskipazar Toki satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

3+1 nitelikli 1 adet konutun alanı 98,17 metrekare olarak tasarlandı. Toki Yozgat Merkez Eskipazar 179,895 TL olarak belirlendi. Projede yüzde 10 peşinat ile 96 ve 180 ay vade, yüzde 15 peşinat ile 108 ay vade, yüzde 25 peşinat ile 120 ay vade alternatifleri konut alıcılarına sunulacak. Konut alıcıları peşinatlarını banka şubelerine yatırdıktan sonra Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayarak konut sahibi olacaklar. 

Konut alıcısı sözleşme tarihinden itibaren on dört gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeden cayma hakkına sahip olacak. Aynı zamanda gayrimenkulün tesliminden önce teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahip olacak. Yozgat Merkez Eskipazar Toki fiyatları ve koşulları ilgili banka şubelerinden ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın internet sitesinden duyurulmaktadır.