Zeynep Ilıcalı

Zeynep Ilıcalı Bebek'te 600 metrekare büyüklüğünde, 3 katlı bir villada yaşıyor

Zeynep Ilıcalı

Zeynep Ilıcalı, Acun Ilıcalı’nın eşidir. Zeynep Ilıcalı 39 yaşındadır. İki kızı olan Zeynep Ilıcalı son yıllarda Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı ile yaşadığı ilişki yüzünden gündemdedir.

Acun Ilıcalı ile Zeynep Ilıcalı 9 yıllık birliktelik sonrası evlenmeye karar vermiş. Acun Ilıcalı bir röportajda Zeynep Ilıcalı ile tanışmalarını şu şekilde anlatmıştır:

Bağdat Caddesi’nde kotçu dükkanım vardı. O zaman kot satıyordum. Zeynep annesiyle birlikte kot almak için bizim dükkana geldi. Dükkana girer girmez ona aşık oldum. Hemen annesinin nerede çalıştığını öğrendim. Bağdat Caddesi’nde bir mağazada müdürlük yapıyordu. Ben de o mağazaya gittim. Yaz tatili olduğu için Zeynep de annesinin yanındaydı.

Çok sempatik, çok güler yüzlüydü. Hem güzel hem de neşeliydi. Ama eşim benden ilk görüşte hoşlanmadı. Yüzümde iki parmak sakal, altımda eşofman vardı. İlk gördüğünde beni çok itici bulmuş. Zeynep’i 8 ay kovaladım. Ama kafama koyduğum her şeyi yaptığım için bunu da başardım.

Zeynep Ilıcalı


Zeynep Ilıcalı nerede oturuyor?

Zeynep Ilıcalı Bebek’te bir villada yaşıyor. 600 metrekarelik 3 katlı villaya sahip olan Zeynep Ilıcalı evinin çocuk odası ile banyosunu kendisi tasarlamış.