1stanbul Tanıtım Filmi

Üstünler İnşaat tarafından Ispartakule'de hayata geçirilen 1stanbul projesinin tanıtım filmi yayına girdi

"30 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren DOĞU İNŞAAT,grup şirketleri olan YENİ DOĞUŞ ile inşaat piyasasında aktif bir rol oynamaktadır.

Bugüne kadar 4.000.000 m2'nin üzerinde inşaat imalatı yapan grup firmaları;sanayi siteleri, nitelikli sosyal konutlar, depolar, sanayi yapıları, antrepolar, lojistik depolar, nitelikli konutlar gibi farklı türde yapılara imza atmıştır."

"Biat Holding bünyesinde bulunan Precast Beton San. ve Tic. A.Ş., Tekirdağ-Muratlı’da 36.000 m2 alan üzerinde 3.700 m2 kapalı alanda prefabrike betonarme yapı elemanları üretimi yapmak üzere 1997 yılında kurulmuştur. Üretim kapasitesi yılda 30.000 m3 tür.

Endüstri yapıları, katlı otoparklar, spor salonları, depo ve antrepolar, okullar, pazar yerleri, ön gerilmeli köprü kirişleri, tekstürlü ve washbeton yüzeyli duvar panelleri gibi prefabrike betonarme yapı elemanlarının üretimi, nakliyesi ve montajı yapılmaktadır.

Precast Beton, projelendirilmiş yapılardan, kendi uzman kadrosunun projelendirdiği her türlü uygulamalara kadar, anahtar teslimi iş yapma ekipmanı ve becerisine sahiptir. Dünyadaki prefabrike yapı elemanları teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip eden, üniversitelerimizle sürekli ilişki içinde olan Precast Beton, özellikli yapılarda kendi geliştirdiği yöntem ve uygulamalarla da kullanıcıların her türlü problemine, kalitesinden ödün vermeden çözüm üretme özelliği ile, gelecek yüzyılın yapılarını kuruyor.

TSE İmalat Yeterlilik Belgesine ve ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Türkiye Prefabrik Birliği üyesidir"

"Ana ortağı Asya Katılım Bankası A.Ş. olan TUNA GYO A.Ş., güçlü sermayesi, finans ve proje yönetimindeki tecrübesi ile inşaat sektöründe nitelikli projeler geliştirmektedir.

Portföyünde, turistik tesisler, konut projeleri, ofis ve AVM projeleri ve yatırım alanları olan TUNA GYO A.Ş. ulusal ve uluslararası projelerle inşaat sektörüne yeni bir ivme kazandırmayı ve yatırımcılara güvenli bir liman olmayı hedeflemektedir"

"İnşaat sektöründe deneyimli, uzman ve yenilikçi ekibiyle sektöre güçlü bir giriş yapan ÜSTÜNLER, 1STANBUL Projesi ile kaliteli yaşam için modern yaşam alanları üretme misyonunun ilk örneğini hayata geçirmiştir.

ÜSTÜNLER, inşaat sektöründe, daima adından söz ettirecek nitelikli projeler ve mutlu müşteriler yaratmayı hedeflemektedir."

Proje Bilgisi: 1stanbul