Adana Sarıçam Toki Emekli Evleri başvuruları

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Evleri başvuruları 14 Mart tarihinde başlıyor. Proje için başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek

Adana Sarıçam Toki Emekli Evleri başvuruları

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Evleri başvuruları 14 Mart tarihinde başlıyor. Proje için başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. 2+1 nitelikli 300 konut için başvurular Ziraat Bankası Adana İlinde bulunan yetkili şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. 

Hak sahibi olanlara konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 vade ile taksitlendirilecek. Adana Sarıçam Toki Emekli Evleri için peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Evleri başvuru işlemleri için tıklayın

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Evleri satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi kura çekilişi ise 3 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak. Hak belirleme kurası sonucunda hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 6 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. Konut belirleme kurası sonucunda hak sahibi olanlar ise Ziraat Bankası Sarıçam Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli başvuruları 31 Mart tarihinde sona erecek. 

Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi başvuru işlemleri
Başvuru sahipleri;

* Nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile birlikte 14-31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın Adana İlindeki yetkili şubelerine başvuru yapacaklar. Taahhütname, banka tarafından numaralandırılarak başvuruda istenen evraklar ile teslim alınacak ve 1 nüsha başvuru sahibine verilecektir. 
* Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. 
* Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etme şartı aranacak olup başvurular şahsen yapılacakır.