Adım İstanbul basın toplantısı

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçen Adım İstanbul EYG İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum'un ev sahipliğinde gerçekleşti.

İstanbul'un en planlı bölgesi Başakşehir'de yükselen proje Adım İstanbul, Başakşehir'in kültür, eğlence ve dinlenme merkezi olacak. Tüm Başakşehir'in buluşma noktası olacak şekilde inşa edilen Adım İstanbul, sosyal donatıları, yeşil alanları ve ulaşım imkanlarıyla yatırım için de cazip hale geliyor. Adım İstanbul projesinde 615 daire ve 120 ticari ünite yer alıyor. EYG, İntes, İntaya ve Emlak Konut ortaklığıyla hayata geçen Adım İstanbul fiyatları metrekaresi fiyatları 4 bin 200 liradan başlayan projede 1+1 daire yer almıyor, 2+1'den 5+1'e kadar daire tipleri bulunuyor. Başakşehir Adım İstanbul, yeni evli çiftlere ve geniş ailelere hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Proje, içinde yaşamayanların bile buluşma noktası olacak cadde alışverişini, eğlenceyi, kültür sanatı barındıracak. 

Yatırımcı için çok değerli
Başakşehir bulunduğu konum itibariyle kamusal yatırımların en yoğun şekilde yapıldığı bölge. Gerek ulaşım ve altyapı yatırımları gerekse hastane, okul ve sosyal alan yatırımlarıyla çok değerli bir bölge olan Başakşehir, yatırım amaçlı konut sahibi olacaklara da ciddi oranlarda kazanç sağlıyor. Proje 3. köprü, 3. havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu gibi projelerin kesişim noktasında yer alıyor.

Firma Bilgisi: Intaya-intes Ve Eyg Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul