Adım İstanbul ticari birim reklam filmi yayında

İhalesi 14 Mayıs'ta gerçekleşecek Adım İstanbul ticari birim reklam filmi yayına girdi

Emlak Konut güvencesi ile İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı tarafından Başakşehir'de inşa edilen Adım İstanbul projesinin reklam filmi yayına girdi.

Adım İstanbul ticari birim ihalesi
Evvel İstanbul ve Adım İstanbul projelerine ait cadde ve mağazalardan oluşan toplam 130 ticari ünitenin ihalesi 14 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. İhaleye okun olan dükkanların genişlikleri 37 metrekareden başlayacak ve 1.198 metrekareye kadar genişleyebilecek. 

Ticari ünite yatırımı için mükemmel lokasyon
Konuyla ilgili basın toplantısında Başakşehir'in alt yapı ve üst yapı nitelikleri açısından planlı bir yerleşim birini niteliği sergilediğini ve İstanbul'un mega projelerine yakınlığıyla büyük bir prim potansiyeli içerdiğini söyleyen EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik:

"Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimiz, sundukları yaşam olanakları ile yüzlerce ailenin ve yatırımcının yüzünü güldürdü. Şimdi de cadde mağaza ve dükkanlarımızla tekrar yatırımcılara sesleniyoruz." demiş ve yatırımcıya çağrıda bulunmuştu. 

14 Mayıs'ta ihaleye çıkacak 130 ticari birimde 120 adedi Adım İstanbul, 10 adedi ise Evvel İstanbul projesine ait. Tüm mağaza ve dükkanlarda minimum muammen bedel ise KDV hariç 652.542 TL olarak belirlendi. 

Firma Bilgisi: Intaya-intes Ve Eyg Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul