Adım İstanbul ticari üniteleri satışa çıkıyor

EYG, intes ve İntaya işbirliğiyle Kayaşehir’de hayata geçen Adım İstanbul projesinin ticari üniteleri ihale yoluyla satışa çıkıyor.

İstanbul’un en planlı kentleşen bölgesi Kayaşehir’de hayata geçen Adım İstanbul projesinin ticari üniteleri ihale yoluyla satışa çıkıyor. Proje Başakşehir’in merkezinde, metroya, kent meydanına, şehir parkına, botanik parkına ve şehir hastanesine yürüme mesafesinde olduğundan bölgenin en canlı ve işlek noktasında bulunuyor. İşte bu sebeple ticari üniteler yatırımcıları için çok kazançlı bir araç haline geliyor. Bugün Çırağan Sarayı’nda düzenlenen toplantıyla ihale duyurusu yapılan ticari üniteler toplam 130 adet ve brüt 37 metrekare ile bin 198 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Toplantıya İntaya Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Çeker, EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, İntaya Genel Müdürü Koray Kurt’un yanı sıra, Adım İstanbul ticari ünitelerinin reklam yüzü Medipol Başakşehir Spor Kulübü’ün teknik direktörü Abdullah Avcı katıldı.

Reklam Yüzü Abdullah Avcı
Adım İstanbul ticari ünite ihale reklamının yüzü olan Medipol Başakşehir Spor Kulübü’ün teknik direktörü Abdullah Avcı reklamlarda gayrimenkulde kazanmanın tıpkı genç bir yeteneği keşfetmek gibi olduğunu vurguluyor ve ‘Siz de cevheri keşfedin!’ sloganını kullanıyor. Toplantı sırasında söz alan Avcı, Başakşehir tesislerine giderken projenin tabelalarını gördüğünü ve merak ettiğini söyleyerek, artık proje yer almak istediğini de sözlerine ekledi.

652 bin 542 liradan başlayan fiyatlar
Adım İstanbul ticari üniteleri toplamda 130 adetten oluşuyor ve büyüklükleri brüt 37 metrekare ile bin 198 metrekare arasında değişiyor.  Cadde mağazalarında ilave tahsisli alanlarda fiyata dahil edilecek. Depo amaçlı kullanılacak bu alanlar yaklaşık 10 buçuk metrekare büyüklüğünde olacak. Adım İstanbul ticari ünite fiyatları kdv hariç 652 bin 542 liradan başlayacak. İhale 14 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de Adım İstanbul Satış Ofisi’nde gerçekleşecek.

Firma Bilgisi: İnteya, İntes ve EYG Grup
Proje Bilgisi: Adım Istanbul