Ağaoğlu İnşaat 2016'da 2.5 milyar TL satış hedefliyor

Central Park projesi basın toplantısında konuşan, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, şirketin 2016 hedefinin 2.5 milyar TL'lik satış olduğunu açıkladı

Ağaoğlu İnşaat, 2016 yılına dev satış hedefiyle girdi. Daha önce Bakırköy 46 olarak sunumu yapılan ancak hukuki süreç nedeniyle askıya alınan Central Park İstanbul projesinin tanıtım organizasyonunda konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, şirketin 2016 yılında 2.5 milyar TL'lik satış hedeflediğini açıkladı.

Bakırköy 46, Central Park olarak yoluna devam edecek
Açıklaması sırasında, askıya alınan Bakırköy 46 projesi ile ilgili hukuki süreçte gelinen noktayı da değerlendiren Ali Ağaoğlu, üst mahkemenin haklılıklarını onayladığını vurguladı. Ağaoğlu, fiyatlandırma ile ilgili çalışmaların sürdüğü ve satın alacak kişilere yüksek prim vaat eden bir proje oluşturacakları bilgisini de vererek:

 

Ağaoğlu İnşaat 2016'da 2.5 milyar TL satış hedefliyor

 

"Hem kat planları hem de yerleşim alanı itibariyle ailelerin yaşayabileceği en iyi proje olan Central Park İstanbul’un imar planı değişmeyecek ancak mimari iyileştirmeler için çalışmalar sürüyor. 24 saat yaşayan bir site olacak..." ifadelerine yer verdi. 

Yabancılardan büyük ilgi geldi
Projeye özellikle yabancılardan büyük bir ilgi geldiğini, buna karşın satışların münferit olacağını da sözlerine ekleyen Ağaoğlu, özellikle Bakırköy 46 sürecinde ev sahibi olanlara yönelik özel bir çalışma içerisinde olduklarının da altını çizdi. 

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: central park