Ağaoğlu Guinness Rekorlar Kitabı'nda

Ağaoğlu Şirketler Grubu işçi sağlığı ve güvenliğine dikkat çekmek için Dünya Baret Giyme Rekoru'nu kırdı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu yine bir ilke imza attı. Maslak 1453 projesinin ortak alanında düzenlenen etkinlikte bir ilk yaşandı. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'nun ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte Guinness tescilli hakemi Şeyda Subaşı Gemici de hazır bulundu. O ana kadar 1306 kişi ile Kanadalı bir inşaat şirketinde bulunan rekor, 2770 personelin aynı anda baret giymesiyle Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun oldu.

İşçi sağlığı ve güvenliği adına dünya çapında farkındalık

2770 işçinin aynı anda baret giymesiyle elde edilen rekorda belirlenen alanda 5 dakika kalma ve baretlerin çıkarılmama kuralı vardı. Kuralların uygulanmasının ardından Guinness tescilli hakemi Şeyda Subaşı Gemici rekoru açıkladı. Gemici, "2770 kişi ile rekorun sahibi Ağaoğlu Şirketler Grubu'nu tebrik ediyorum. İşçi sağlığı ve güvenliği konusunda dünya çapında farkındalık yaratarak bu rekor denemesini düzenlediği için ve Türkiye'nin tanıtımına katkı sağladığı için Sayın Ali Ağaoğlu'na teşekkür ediyorum"dedi.
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu aldığı ödülün ardından baret rekorunu giyen personeline teşekkür konuşması yaptı. "Bu ödülü sizler adına alıyorum. Bu ödül sizlerin ve alın terinizin. Ağaoğlu bugün bir noktaya geldiyse, bu sizlerin emeğiyle oldu. Hepinize şükranlarımı, saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum" diyen Ağaoğlu,iş güvenliği açısından çalışanların baretlerini ve diğer önlemlerini eksik etmemelerini istedi. Ağaoğlu, "Buradaki her arkadaş benim için çok değerli. Sizlerin canı benim paramdan da malımdan da daha değerli. Bu hayat sizin hayatınız kendinizi seviyorsanız önlemlerinizi lütfen eksik etmeyin" diye konuştu.

"Ağaoğlu Guinness Rekorlar Kitabı'nda" Başlıklı Haberin Galerisi

Ağaoğlu Guinness Rekorlar Kitabı'nda

Ağaoğlu Guinness Rekorlar Kitabı'nda

Ağaoğlu Guinness Rekorlar Kitabı'nda

Ağaoğlu Guinness Rekorlar Kitabı'nda

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Şirketler Grubu
Proje Bilgisi: Ağaoğlu Maslak 1453