Ağaoğlu, yeni otel projesine başlıyor

Bülent Yoldaş'la Emlak Konukları programının ilk konuğu Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu oldu

19 Temmuz 2012 / emlakwebtv

www.emlakwebtv.com'un yeni programları arasında yer alan Bülent Yoldaş'la Emlak Konukları programı yayına başladı. Bülent Yoldaş'la Emlak Konukları programının ilk konuğu Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, ekonomiden, yürüttüğü projelere, spordan sanata ilişkin www.emlakwebtv.com Genel Yayın Koordinatörü Bülent Yoldaş'ın sorularını yanıtladı.
My Home Maslak, My World Europe, My Towerland Ataşehir projelerinin inşaatına ve satışına devam eden Ağoğlu bir yandan da yeni projeler için de çalışmalarını sürdürüyor. Merakla Beklenen Maslak projesinin hafriyat çalışmalarına başladıklarını ve büyük ihtimalle Eylül'de satışa sunulacağını açıklayan Ali Ağaoğlu, Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa ettiği My Office 212'nin hemen yanında inşa edeceği My Hotel 212 projesini detaylarını ve görüntülerini ilk kez www.emlakwebtv.com Genel Yayın Yönetmeni Bülent Yoldaş'a anlattı.
My World Europe projesinde 800 yabancıya konut satarak, yabancıya konut satışı noktasında önemli bir başarıya imza atan Aliaoğlu, ofisine kurduğu dev ekrandan tüm projelerindeki ve inşaatlarındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. Aliağaoğlu ile sohbetimiz sırasında, dev ekrandan My World Europe satış ofisinde Dubai Belediye Başkanı adına bir yakınının 25 daire için pazarlık yaptığını ve sözleşme imzaladığını izledik.
Programda Aliağaoğlu'nıun hangi sporları yaptığını ve hangi müzik türüne aşık olduğunu da öğreneceksiniz.