Ağaoğlu’ndan kan bağışı kampanyası

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türk Kızılay’ı iş birliği ile başlattığı kan bağışı kampanyasının ilkini şirket merkezinde gerçekleştirdi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ’da kan verme çadırını ziyaret edip kan veren ilk bağışçılardan oldu. 

Sosyal sorumluluk bilinciyle oluşturulan bu tür kampanyalara herkesin destek olması gerektiğini belirten Ali Ağaoğlu; “ Ağaoğlu olarak ülkemizin çok önemli gördüğümüz bir kampanyanın startını verdik. Ülkemizdeki düzenli kan bağışçısı sayısını arttırmak amacıyla düzenlediğimiz bu kampanya ile farkındalık yaratmak istiyoruz. Önemli olan bir defaya mahsus kan bağışlamak değil, düzenli bağışçı sayısını kalıcı biçimde artırmak ”dedi. Kan bağışı yapmanın insan sağlığı içinde yararlarına dikkat çeken Ağaoğlu sözlerine şöyle devam etti; “Ağaoğlu olarak sosyal sorumluluk görevlerimizi yerine getiriyoruz. Önemli gördüğümüz tüm alanlarda elimizden gelen desteği vermeyi sürdüreceğiz. Ağaoğlu Gönüllerinin başlattığı Sen Gelirsen kampanyasının ilkini gerçekleştiriyoruz. Bu kampanyada kan bağışının düzenli olması prensibine uyum sağlayacak en önemli gruplardan biriyiz. İstanbul’da yaygın olarak bulunan çok sayıda sitemizde yaşayan yüz bin sakinimiz ile Kızılay’ın ihtiyaç duyduğu düzenli kan bağışını sağlayacaktır. Haziran ayına kadar sadece Ataşehirde’ki sitelerimizden her hafta bir tanesinde bu kampanyayı sürdüreceğiz” dedi.

Sen Gelirsen 3 Can Daha Gelir

Ağaoğlu çalışanları Ağaoğlu Gönüllük hareketi başlattı. Ağaoğlu Gönüllüleri başlattıkları “ Sen Gelirsen 3 Can Daha Gelir” mottosu ile kampanyanın düzenli, devamlı, bilinçli ve karşılık beklemeyen kan bağışçılarının sayısının artması ve bu konunun daha çok birey ve kurum tarafından sahiplenilmesi hedefiyle devam edeceğini belirttiler. 

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Şirketler Grubu