AKbank konut kredisi faizlerini düşürdü

Tüm vadelerde konut kredisi faiz oranlarını düşürdüğünü açıklayan Akbank, ayrıca ilk evini alacaklara özel 500 TL'lik Chip Para hediyesi vermeye hazırlanıyor

AKbank konut kredisi faizlerini düşürdü

Akbank konut kredisi faiz oranlarında yaptığı indirime ek olarak ilk evini alacaklara özel 500TL’ye kadar Chip Para verecek.

Akbank'tan konut kredisi indirimi açıklaması

Akbank’tan yapılan açıklamaya göre banka iki yıla kadar olan vadelerde konut kredisi faiz oranlarını %0,90’a indirdi. İki yılın üzerindeki vadelerde beş yıla kadar %0,93, yedi yıla kadar %0,95 ve yedi yılın üzerinde %0,97 faiz oranı uygulanacak.

Akbank 31 Aralık’a kadar alacağı krediyle ilk kez ev sahibi olacak müşterilerine 500 TL’ye kadar chippara kampanyası başlattığını da duyurdu. Kampanya kapsamında ilk ev için kullanılan kredilere özel olarak, kredi tutarının binde 5’i oranında ve 500 TL ile sınırlı olmak üzere müşterilerin Akbank kartlarına chip para yüklenecek.

Konut kredilerinde yeni dönem: AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

Detaylı bilgi ve başvuru için Akbank Şubeleri, müşteri hizmetleri ve  resmi internet sitesinden ulaşılabileceği belirtilen açıklamada Akbank’ın ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza uygun ödeme koşullarıyla desteğini devam ettireceği bildirdi.