Dky'den Türkiye'nin ilk deneyim merkezi

Dky İnşaat, Dky On konseptinin her detayının yer aldığı deneyim merkezini ziyaretçilere açtı.

Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Dky On konseptinin ilk örneği Kağıthane'de hayata geçiyor. Dky On Kağıthane projesindeki ortak alanlar daha önce görülmemiş bir sosyal yaşam alanı sunuyor. Bu konsept proje sakinlerini bir araya getirirken birbirlerinin yeteneklerinden ve ilgi alanlarından faydalanmalarını sağlıyor. Örneğin Dky On sakinleri arabalarında boş koltuk varsa burayı komşularıyla paylaşabilecekler, oyun ya da sanat atölyelerinde komşularıyla keyifli vakit geçirebilecekler. Club On denen bu sosyal kulüpte ünlü şeflerden yeni lezzetler tadılabilir, en sevilen grupların şarkıları dinlenebilir, çalışma ortamları yaratılabilir ve spor yapılabilir. Tüm bu imkanlar da işin uzmanlarıyla yapılan işbirlikleri sayesinde sakinlere sunuluyor. Dky On Kağıthane'de sosyal imkanlar Coffee Sapiens, Spotify, Zone Club, Sharemyfare, Zumbara, Fongogo, Mixer, Samsung ve Meal Box gibi profesyoneller tarafından sağlanıyor. Dky On projesi şehrin içinde, genç, dinamik bir yaşam alanı sağlıyor ve genç profesyonellere hitap ediyor. Dky On Kağıthane daire tipleri 1+1,5 ile 2+1,5'tan oluşuyor. Dky On konseptinde 5 yıl içinde 10 proje daha yapılması planlanıyor. Dky On fiyatları 464 bin 250 liradan başlıyor. Dky On deneyim merkezi Büyükdere Caddesi'nde Plaza 195'te haftanın her günü ziyaret edilebiliyor.

Dky İnşaat yeni projeleri
2016 yılında 7 proje ile 875 milyon liralık yatırım yapmayı hedefleyen Dky İnşaat, merkezi lokasyonlarda uygun fiyatlarla yerini alacak. Sultanbeyli'de yer alacak olan Dky Merkez konseptindeki projesi konut, dükkan, ofis, cadde mağazaları ve düğün salonundan oluşacak. Kartal'da yer alan adalar manzaralı proje Dky Ada, sahil yolu üzerinde Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim Dky Sahil projeleri, Bağdat Caddesi Çevresi ve Büyükdere Caddesi'ne çok yakın konunda yapılacak Dky Cadde projeleri 2016 yılında gerçekleşecek. Bu projeler için ön talep süreci başladı.

Dky'den yeni yıl kampanyaları
Dky Business Kartal, Dky Kartal ve Lokum Evler projelerinde 'Yüzde 10 peşin öde gerisini taşın öde' kampanyası başladı. Dky Kartal'da son 40 daire sahiplerini bekliyor. Lokum Evler projesinin inşaatı ise hızla devam ederken, yüzde 60'ı satıldı. Dky On Projesi'nde ise yine yüzde 10 peşinatlar 72 ay 0 faiz imkanı bulunuyor.

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On