DKY Kartal son durum detaylarını Ali Dumankaya anlattı

DKY Kartal son durum detaylarını Ali Dumankaya katıldığı Forum İStanbul 2015 Konferansı'nda www.emlakwebtv.com ekibine anlattı

DKY Kartal projesi 21 bin 600 metrekare alan üzerinde DKY İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. DKY Kartal toplam 331 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçeneklerinin yer aldığı DKY Kartal satılık daire büyüklükleri 98 ila 217 metrekare arasında değişiyor. 

DKY Kartal özellikleri arasında açık otopark, açılır kapanır yüzme havuzu, adalar manzarası, avm, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, spa, süs havuzu ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

DKY Kartal fiyatları ise 380 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor. DKY Kartal ödeme planı kapsamında yüzde 1 KDV oranı ile, peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Yüzde 25 peşinat ile 24 ay vade farksız taksit yapılıyor.

DKY Kartal teslim tarihi olarak Aralık 2017'yi veriyor. Proje metroya 200 metre yürüyüş mesafesinde yer alıyor. M1 Merkez Kartal AVM, Praktiker ve Real Hipermarket'e komşu konumda yükselen DKY Kartal, dev bir komplekse entegre olarak inşa ediliyor.

DKY Kartal son durum
Forum İstanbul Konferansı'nın 14'üncüsü dün başladı. Forum İstanbul Konferansı'na katılan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, DKY Kartal son durum detaylarını bizimle paylaştı.

DKY Kartal'ın büyük ilgi gördüğünü belirken Dumankaya "Yüzde 40'ın üzerinde satış gerçekleşti bu ilgiden dolayı Eylül'de yapacağımız lansmanı Mayıs ayına çektik. Ofislere de büyük ilgi var. Mayıs sonu ya da Haziran'da ofislere olan ilgiyi de değerlendirmeyi düşünüyoruz" dedi.

"DKY Kartal son durum detaylarını Ali Dumankaya anlattı" Başlıklı Haberin Galerisi

DKY Kartal son durum detaylarını Ali Dumankaya anlattı

DKY Kartal son durum detaylarını Ali Dumankaya anlattı

DKY Kartal son durum detaylarını Ali Dumankaya anlattı

Proje Bilgisi: Dky Kartal