AND Gayrimenkul ve Anadolu Efes güçlerini birleştirdi

AND Gayrimenkul Türk basketbolunun yıldızı Anadolu Efes Spor Kulübü'yle bir işbirliğine imza attı. Sponsorluk kapsamında AND markası formalarda yer alırken, çocuklara da basketbol sevdirilecek.

Anadolu Grubu'nu gayrimenkul sektöründeki markası AND Gayrimenkul Anadolu Efes Spor Kulübü yapılan imza töreniyle güçlerini birleştirdi. İmza törenine AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ve Anadolu Efes takım kaptanı Doğuş Balbay katıldı. bir sezonluk yapılan anlaşmaya göre Anadolu Efes Spor Kulübü bu sezon boyunca AND Gayrimenkul'ü forma sırtında taşıyacak. Anlaşma yalnızca forma sponsırluğunu kapsamıyor. Yapılan işbirliği ile çocuklara basketbolu sevdirmeyi amaçlayan AND Gayrimenkul, çocukları Anadolu Efes Spor Kulübü'nün maçlarına götürecek, sporcularla tanıştıracak ve çocukların basketbola ilgi duymasını sağlamaya çalışacak. Yaptığı çocuk dostu projelerle de bilenen AND Gayrimenkul'ün AND Pastel projesi çocuk dostu projelere en büyük örneği teşkil ediyor. Bu doğrultuda AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, Biz çocuklarımıza basketbolu sevdirmek, onları sporla tanıştırmak istiyoruz. Çocukları gerçekleştirdiğimiz her çalışmanın içerisinde önemli bir unsur olarak ele alıyoruz. Sadece çocuklarla gerçekleştirdiğimiz bir araştırmadan, çocuk dostu olarak geliştirdiğimiz AND Pastel projemize, sosyal sorumluluktan, sponsorluğa kadar bir çok konuya çocukları dahil ediyoruz.Anadolu Efes Spor Kulübü ile işbirliğimizi de bu şekilde ele alarak bir çok çalışma gerçekleştireceğiz. Bu işbirliği ile Türk basketboluna bir tuğla da biz koymayı hedefliyoruz.” dedi

Daha fazla çocuğu basketbol kültürüyle tanıştıracağız
AND Gayrimenkul ile yapılan işbirliğini değerlendiren Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz,  "Turkish Airlines Euroleague, Spor Toto Basketbol Ligi ve Türkiye Kupası’nda mücadele edeceğimiz 2016-2017 sezonu öncesinde gayrimenkul sektöründe Yap-Yaşat mottosuyla dikkat çeken AND Gayrimenkul gibi bir markayla güçlerimizi birleştirmekten dolayı gururluyuz.Türk basketbolunda ilklerin kulübü Anadolu Efes ile Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründeki lider markası AND Gayrimenkul arasındaki bu işbirliğinin, hem kulübümüze hem de Türk basketboluna büyük değer katacağına inanıyoruz" diye konuştu. Yılmaz, AND Gayrimenkul gibi saygın bir markanın spor dünyasının içinde yer almasının ve karşılaşmalarda formamızda yer almasının kendileri için farklı bir mutluluk kaynağı olduğunu belirterek, "AND Gayrimenkul’ün çocuklarımıza basketbolu sevdirmek ve onları sporla tanıştırmak misyonu ile yapacağı etkinliklerde biz de çocuklarımızı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ağırlayacak ve basketbolcularımızla bir araya gelmelerini sağlayacağız. Oluşacak bu sinerjiyle daha fazla çocuğun basketbol kültürüyle tanışmasını da mümkün kılacağız" dedi. 

 

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul