AND ofis projesi 7 ödül aldı

Anadolu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Anadolu yakasının en iddialı ofis projesi AND, çeşitli kategorilerde 7 ödül topladı.

Anadolu Gayrimenkul’ün yatırımlarıyla hayata geçen AND, bir ofis projesi olarak dünyanın en prestijli ödüllerini topladı. International Property Awards’da iki tane Avrupa birinciliği ödülüyle döndü. Ayrıca ‘Ticari Yüksek Bina’ ve ‘Ofis Geliştirme’ kategorilerinin yanısıra ‘Dünya’nın En İyi Ofis Projesi’ ödülü ile Dubai’den, iki Avrupa birinciliği ödülüyle de Londra’dan döndü.  AND ofis Kozyatağı’nda, Anadolu yakasının en önemli lokasyonunda bulunuyor. Lokasyon seçimi yapılırken binanın eğitim seviyesi yüksek bir bölgede, metroya yakın ve ana arterler üzerinde bulunmasına dikkat ediliyor. Anadolu Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta “Bu projeyi yaparken tüketicinin, şehrin ve ülkenin beklentilerini yakalamaya çalıştık. AND ofis binamızda çalışanların isteklerini karşılamaya özen gösterdik. Hem estetik hem de fonksiyonel bir bina oldu” diye konuştu. Usta, artık çalışanların ofislerde daha fazla vakit geçirdiklerini ve beklentilerinin değiştiğini söyleyerek bu beklentiler doğrultusunda uzun çalışma koşullarına uygun ofisler inşa etmeye devam edeceklerini söyledi.

Anadolu Gayrimenkul’den konut projesi
AND’nin ödüllerle de kanıtlanan başarısını planlamaya bağlayan Usta, uzmanlık alanlarının ofis projesi üretmek olduğunu belirterek; Kartal’da bir konut projesi üzerinde çalıştıklarının müjdesini verdi. Bin 300 konuttan oluşacak projenin ön talepleri Ocak ayında başlayacak, Mart’ta ise lansmanı gerçekleştirilecek. Anadolu Gayrimenkul’ün 2013’te portföyüne kattığı 10 dönümlük Ankara arazisi de yine ofis projesi olarak değerlendirilecek. Sene sonuna kadar AND’nin yüzde 50’sinin kiralanacağını hedefleyen Anadolu Gayrimenkul bundan sonra gerçekleştireceği ofis projelerin de AND’nin de ötesine geçecek.

Firma Bilgisi: Anadolu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: and