Ankara'nın en iddialı projesi: Kuzu Effect

Kuzu Grup Ankara'da 1 milyar TL yatırım değerine sahip iki proje inşa ediyor.

Hayata geçirdiği nitelikli projelerle inşaat Sektörünün en önemli aktörlerinden olan Kuzu Grup Ankara'da da iddialı projelere imza atıyor. Ankara'nın çehresini değiştirecek projeler lokasyon olarak şehrin en değerli noktasında yer alıyor. Kuzu Effect ve Kumru Ankara projeleri karma projeler olma özelliği taşıyor. Bu iki projenin toplam yatırım maliyeti 1 milyar TL olacak.
Kuzu Effect Ankara projesi rezidans, loft ve stüdyo dairelerden oluşuyor. 30 bin 730 metrekare arsa alanı üzerinde 186 bin 393 metrekare inşaat Alanına sahip olan projede 203 konut, 44 ofis ve açık çarşı bulunuyor. Kuzu Effect hem Eymir Gölü'nün muhteşem manzarasına hem de orman manzarasına sahip. Oran'da yükselen projenin rezidans kısmında 1+1'den 5+1'e kadar daireler, loft kısmında 4+1 ve 5+1 daireler ve stüdyo bölümünde ise 1+1, 2+1 ve home ofisler yer alıyor. Kuzu Effect ve Kumru Ankara'nın tanıtışdığı basın toplantısını buradan izleyebilirsiniz.

Kuzu Effect fiyatları metrekaresi 10-12 bin TL'den başlıyor
Ankara'nın en değerli lokasyonunda yükselen projenin metrekare fiyatları 10-12 bin TL Arasında Değişiyor. Yüzde 30'u satılan projenin, yüzde 50 prim yapması bekleniyor. Lansmana özel olarak 18 ay 0 faiz avantajıyla Satışta olan Kuzu Effect, 2017 Eylül Ayında teslim edilecek.

Leed Gold Sertifikası'na  aday proje
Kuzu Effect projesi Leed Gold Sertifikası almaya aday bir proje. Projenin içinde toplam 8 bin 200 metrekare yeşil alan bulunuyor ve mevcut ağaçlar korunarak yapı sınırları ağaçlara göre belirleniyor. Mimarisinde dünyaca ünlü mimar Emre Arolat'ın imzasını taşıyan Kuzu Effect başkentte pek çok projeye ilham verecek.

Kumru Ankara metrekaresi 6-8 bin TL'den satılacak
Ankara'nın rezidans hizmetini sağlayacak olan Kumru Ankara sosyal hayata yeni bir soluk getirecek. Barındırdığı meydan alanıyla yeni markalar ve lezzetleri Ankara sakinleriyle buluşturacak.164 konut ve 1 adet açık çarşının bulunduğu Kumru Ankara 3 bin 500 metrekare yeşil alana da sahip.  Kumru Ankara teslim tarihi ise Eylül 2017.

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Kumru Ankara