Ant Yapı Antteras projesinde neler oluyor?

Ant Yapı Kurumsal İletişim Uzmanı Zeynep Uygur Anteras projesindeki tüm detayları Emlakwebtv.com ekibine anlattı

Ant Yapı Kurumsal İletişim Uzmanı Zeynep Uygur Anteras projesindeki tüm detayları Emlakwebtv.com ekibine anlattı. 

Beylerbeyi semtinin tarihi dokusu göz önüne alınarak projelendirilen Antteras’ın 28.000 metrekare arsa alanı ve 33.000 metrekare inşaat alanı bulunuyor.  Eski İstanbul denildiğinde akla gelen ahşap evlerden oluşan bir semti andıran ve dört farklı tip bloktan oluşan projede toplam 88 konut yer alıyor. 

2+1, 4+1 ve 5+1 dubleksler ile 3+1 tek katta daire tiplerinden meydana gelen Antteras projesinde 2+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daireler 187 metrekare ile 435 metrekare, 3+1 daireler ise 189 metrekare ile 263 metrekare arasında değişiyor. 

8.500 metrekare sosyal alan ayrılan projede panoramik manzaralı kafeterya, restoran, lounge, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, spa & fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası ve oyun ünitelerinin bulunduğu bir çocuk parkı da yer alıyor. Otopark sistemini yeraltına alan proje hem araçların kalabalık görüntüsünü engelliyor, hem de güvenli park imkanı sağlıyor. 

Antteras fiyatları
Antteras fiyatları 800 bin dolardan başlıyor.

Antteras son durum
Antteras son durum detaylarını Ant Yapı Kurumsal İletişim Uzmanı Zeynep Uygur anlattı. Projede son rötuşlar yapılırken projenin bayram sonrasında teslim edilmesi planlanıyor.

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: Antteras